ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

ЛІПОФІЛІНГ ГРУДНИХ ЗАЛОЗ — фото №1
21 вер

ЛІПОФІЛІНГ ГРУДНИХ ЗАЛОЗ

Груди, особливо на думку чоловіків, найпривабливіша частина жіночого тіла. Однак, гарні пишні груди від природи дісталися далеко не всім жінкам. Крім цього, навіть маленькі груди з роками стають менш пружними, що також негативно відображається на їх зовнішньому вигляді. Не завжди жінки задоволені і формою своїх грудей, а деяких бентежить сильно виражена асиметрія молочних залоз. На щастя, всі проблеми можна легко виправити. На сьогоднішній день одним з найбільш популярних методів корекції грудей є ліпофілінг грудних залоз.

Що таке ліпофілінг?

Ліпофілінг - це досить новий метод, який здатний покращити форму грудей, збільшити її, зробити більш пружною. У ході такої процедури використовуються не синтетичні імплантати, а власна жирова тканина, що значно знижує ризик розвитку ускладнень. Жирова тканина часто береться з стегон, сідниць, живота.

У цій статті розповімо, які переваги має ліпофілінг грудних залоз, продемонструємо, як виглядають результати до та після процедури, а також ознайомимо з відгуками пацієнтів та цінами на процедуру в Києві.

Ліпофілінг грудей до та після

Ліпофілінг грудей, фото до та після якого будуть представлені далі, дозволяють підкоригувати груди з максимально натуральним ефектом. За допомогою даного методу можна збільшити груди не більше, ніж на півтора розміри, проте результат справді вражає. Пружні, підтягнуті груди з плавним переходом до грудної клітки - ось що гарантує ліпофілінг. Фото до і після також добре показують поліпшення форми грудей - вона стає більш естетичною, правильною округлої форми. Асиметрія грудних залоз - ще одна проблема, яку добре усуває ліпофілінг (фото до і після нижче).

У порівнянні з використанням силіконових імплантатів більш естетичний ефект дає ліпофілінг молочних залоз. До та після процедури помітні колосальні результати, які можна побачити на фото пацієнток. Однак, слід пам'ятати, що за такої процедури, як ліпофілінг, до і після результати можна остаточно оцінити лише через 3-6 місяців — саме стільки триває відновлювальний період.

Ліпофілінг грудних залоз, відгуки пацієнтів

Про таку процедуру, як ліпофілінг, відгуки переважно позитивні. Серед головних плюсів процедури пацієнтки виділяють таке:

  1. Ефективність - відгуки стверджують, що завдяки ліпофілінгу можна збільшити груди, зробити її більш підтягнутими, пружними, виправити асиметрію.
  2. Натуральні результати, що можна побачити на фото.
  3. Ефект зберігається тривалий час і при дотриманні всіх рекомендацій не потребує корекції.
  4. Безпека процедури.
  5. Відсутність шрамів.
  6. Також виходячи з відгуків, ліпофілінг здатний не тільки покращити груди, але й ті місця, звідки братиметься жирова тканина (ягідниці, стегна, живіт), зменшивши їх обсяг.
  7. Короткий період відновлення.

Про таку процедуру, як ліпофілінг, відгуки практично не містять негативних моментів. Єдиним мінусом деякі пацієнти вважають ціну.

Ліпофілінг грудних залоз, ціна послуги у Києві

Скільки ж коштує ліпофілінг грудних залоз? Ціна на процедуру в Києві відрізнятиметься, залежно від клініки, від обсягу операції, від необхідності наркозу та його виду. Ціна на ліпофілінг (Київ) починається від 10000 грн. у клініках економ-класу. У клініках середнього цінового сегмента на ліпофілінг грудних залоз ціна становить 20–30 000 грн. У деяких клініках за ліпофілінг (Київ) вимагатимуть близько 40 000 грн. і більше.

У клініці Леомед у Києві на ліпофілінг грудних залоз ціна починається від 20 000 грн.

Почніть лікування зараз

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону