ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

МАСТОПЕКСІЯ (ПІДТЯЖКА МОЛОЧНИХ ЗАЛІЗ) — фото №1
21 вер

МАСТОПЕКСІЯ (ПІДТЯЖКА МОЛОЧНИХ ЗАЛІЗ)

Пластичні операції у більшості людей асоціюються із збільшенням грудей. Тим не менш, існують інші маніпуляції, покликані вирішувати різні проблеми делікатної області. Серед них підтяжка грудей чи мастопексія. Втручання показано тим, хто втратив колишню пружність у зв'язку з віковими змінами, годуванням малюка та іншими факторами. Маніпуляція передбачає висічення зайвих складок та відновлення форми.

Мастопексія це

Даний вид втручання націлений на поліпшення зовнішніх даних, які були втрачені через різні життєві обставини. Однак вона не передбачає збільшення розміру області декольте. Сьогодні це дуже популярна операція, відгуки про яку лише позитивні.

Основні причини втрати привабливості грудей:

 • період вагітності та пологи;
 • грудне годування;
 • зміна ваги;
 • гормональний дисбаланс;
 • старіння.

Ці фактори сприяють провисанню, збільшенню грудей, втраті еластичності тканин. Підтяжка грудей у Києві, у відділенні пластичної хірургії клініки ЛеоМед здатна вирішити всі ці проблеми без використання протезів, що робить цю методику повністю безпечною.

Кому показана і протипоказана процедура

Маніпуляція показана жінкам із грудьми асиметричної форми або при розтяжках. Якщо проводиться вертикальний або Т-подібний спосіб, існує неможливість годування дитини в майбутньому. Саме з цієї причини методика протипоказана тим, хто планує зачати дитину.

Нерожавшим жінкам, яким потрібна підтяжка, слід вибрати щадний варіант, який не торкається молочних проток. Надалі такими грудьми можна буде повноцінно годувати малюка.

Мастопексія протипоказання:

 • період виношування дитини;
 • годування груддю;
 • злоякісні процеси;
 • проблеми згортання крові;
 • тяжкі патології хронічного характеру;
 • неповноліття.

Реабілітація при мастопексії супроводжується ниючими болями. Кожен організм індивідуальний, і з урахуванням цього факту дискомфорт йде від 1 до 1,5 тижня. При мастопексії шви зазвичай знімають на 10-й день. Слід заздалегідь придбати спеціальну білизну. У момент прийняття душу потрібно дуже делікатно поводитися з мочалкою, не варто сильно терти в області швів. Легка набряклість протягом 2 місяців вважається нормою. До навантажень слід повернутися за місяць. Під час тренувань звертайте увагу на відчуття у грудях.

Кінцевий результат буде помітний за кілька місяців. При мастопексії шрами заживуть за півроку. Вони малопомітні, але якщо вас не влаштовуватиме результат, можна вдатися до лазерної корекції.

Особливості підтяжки

Коригування здійснюється різними методами. Загалом усі вони безпечні для здоров'я жінки. Мастопексія класифікується на такі види:

 1. Т-подібна. Допомагає у найскладніших ситуаціях. Ефект підтяжки вдається отримати за допомогою впливу на залозу та область ареоли.
 2. Вертикальна. Є найпопулярнішою. Припускає мінімальне торкання тканин. Надріз здійснюється в центральній частині та в зоні ареол.
 3. Періареолярна методика. Це найбільш щадний варіант, при якому хірург взаємодіє лише зі шкірою. Рекомендований при незначних корекціях.

Кожна пацієнтка має усвідомлювати, що мастопексії без шрамів немає. Але це сучасна операція, що дозволяє досягти приголомшливих результатів, за яких рубці ледь помітні. Варто ще раз нагадати про перші дві маніпуляції, тому що при них завжди є ризик втрати сприйнятливість. Перед тим, як ухвалити рішення, слід все обміркувати і поговорити з лікарем.

Підтяжка грудей: ціна

Мастопексія у Києві здійснюється у медичному центрі Леомед на європейському рівні. Ціна на мастопексію в Україні в цій клініці залежить від показань пацієнтки, складності проблеми, способу корекції, матеріалів. Розрахуватися можна через банк або касу. Запишіться на консультацію, прийдіть і переконайтеся, що ціни на підтяжку грудей у Києві в Леомед розраховані на середньостатистичних українців, які піклуються про своє здоров'я та красу.

Почніть лікування зараз

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону