ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД «МІШКІВ» ПІД ОЧИМА? — фото №1
21 вер

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД «МІШКІВ» ПІД ОЧИМА?

Так звані «мішки» під очима – прояв набряклості. Вона може мати тимчасовий чи постійний характер, залежно від причин – генетично обумовлених та набутих.

Але сама шкіра навколо очей, з тонкою і пухкою підшкірно-жировою клітковиною, «печери» очних ямок – ідеальне місце для застою рідини. Тому засіб від мішків під очима може стати в нагоді як жінкам, так і чоловікам, у будь-якому віці.

Причини мішків під очима

Як зазначалося, набряклість у зоні нижніх повік може мати фізично обумовлений характер, і навіть бути наслідком цілком реальних причин. В результаті маємо наступний «набір» причин:

  • Генетика чи наслідок хвороб. "Мішки" можуть бути особливості конституції особи або свідчити про деякі захворювання (наприклад, патології нирок). В даному випадку насамперед позбавити естетичної проблеми, проводяться необхідні обстеження та терапевтичне лікування самої хвороби, після чого приймається рішення про доцільність інших втручань.
  • Нестача або надлишок води. Так, набряклість та застої можуть провокуватися не лише зайвою рідиною в організмі, але й її нестачею. Організм начебто починає «запасатися» дефіцитною речовиною. Результат, як кажуть, – очевидний.
  • Шкідливі звички. Куріння, алкоголь і навіть зловживання кавою також відбивається на красі очей – особливо вранці.
  • Залежність від гаджетів. Для сучасної людини характерно більшість часу проводити біля монітора комп'ютера або екрана планшета, телефону. Якщо ми в цей час «відпочиваємо», очі – працюють «на повну потужність», втомлюються та сигналізують набряклістю та почервонінням про те, що відбулося «передозування».
  • Неправильний догляд. Шкіра навколо очей – ніжна та чутлива. Крім вікових змін її можна «зіпсувати» неправильно підібраними доглядовими засобами та специфічними процедурами, якщо косметолог не має належної кваліфікації та досвіду. Тому перш ніж омолодити погляд за допомогою якогось засобу чи процедури, варто врахувати всі ризики та протипоказання, щоб потім не довелося витрачати час на усунення подальших проблем зі здоров'ям.

Видалення мішків під очима

Якщо дефект почав з'являтися (незалежно від причини), і стає причиною не тільки фізичного, а й морального дискомфорту, варто задуматися про вибір ефективного засобу, що прибирає мішки під очима з мінімальним ризиком та максимальною ефективністю.

У юному віці можна обмежитися відмовою від шкідливих звичок, правильним режимом пиття та харчування, а також правильно підібраними засобами для догляду за шкірою навколо очей. Профілактика в жодному разі не завадить.

Але є низка ситуацій, коли «превентивними» заходами не обійтися, і діяти треба радикально. Ефективно боротися з проблемою в даному випадку допоможе лише лазерна блефаропластика в Києві.

Як прибрати мішки під очима?

У сучасному медичному Центрі є можливість прибрати мішки під очима, а також пройти додаткові процедури краси, попередньо проконсультувавшись із профільним фахівцем. На користь лазерних втручань свідчить їхня неінвазивність, безболісність та ефективність. В основі процедури лежить не спроба «прибрати» або «додати» щось, а стимулювати клітини шкіри до самостійного оновлення та регенерації. В результаті скорочується реабілітаційний період, і ефект перевершує навіть найсміливіші очікування. Лазерна блефаропластика дозволяє оперативно і з мінімальними «наслідками» позбутися мішків під очима, подарувавши молодість погляду та впевненість у собі!

Почніть лікування зараз

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону