Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Пластика повік
Пластика повік

Блефаропластика в Києві (пластика повік)

Область очей – чутлива, тому потребує особливого догляду. Стреси, незбалансоване харчування, порушений режим дня, засмага, екологічне тло безпосередньо відбиваються на зовнішньому вигляді шкіри. Результат цього – «мішки», дрібні та глибокі зморшки, характерний сіро-синій відтінок. Все це безпосередньо впливає на задоволеність зовнішнім виглядом та самовідчуття. Представлені особливості вирішує блефаропластика повік. Процедура повертає погляду «молодість», бадьорість та свіжість. Операція рекомендована з 30 років або раніше, якщо присутні на те показання.

Авторська безшовна методика (Сапфірний розріз) від 22 000,00 грн.

Коли потрібна пластика повік: показання

Класичні показання до хірургічного втручання: мішки під очима, зморшкувата сітка, нависла повіка, вроджені та набуті дефекти у вигляді шрамів та рубців. Операція передбачає підтяжку як верхнього, і нижнього повік під місцевим чи загальним наркозом. Різновиди методик корекції повік:

 • Класична техніка – передбачає розріз у сфері війного краю, згодом рубець стає цілком непомітним.
 • Лазерна – інноваційний підхід, яким виконується видалення гриж під очима та інші наслідки «неправильного» способу життя. Перевага методу – повна відсутність слідів, невелика припухлість, що у період реабілітації швидко минає.
 • Транскон'юнктивальна – малоінвазивна маніпуляція, яка передбачає накладання швів, оскільки слизова досить швидко відновлюється. Техніка ґрунтується на проколюванні внутрішньої сторони повіки.

На консультації в клініці Леомед перед блефаропластикою підбирається найбільш дієвий, підходящий і безпечний спосіб виконання хірургічного втручання.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ ЯК НАЙБІЛЬШ СУЧАСНОГО МЕТОДУ ПЛАСТИК ВЕРХНІХ І НИЖНІХ ПОВІК

 • Лазерна блефаропластика – це безкровна та недовга операція (до 1 години)
 • Не потрібно перебувати у стаціонарі – проводиться амбулаторно в умовах денного стаціонару
 • Немає ускладнень та небезпек загального наркозу – проводиться під місцевим знеболенням
 • Мінімальна травматизація тканин

Як проводиться пластика повік

Видалення гриж та інша естетична корекція проблемних зон здійснюються за стандартним алгоритмом:

 • Повне обстеження перед операцією. Передбачається здавання аналізів та консультації суміжних фахівців для отримання загальної клінічної картини про стан здоров'я пацієнта.
 • Хірургічне втручання. Тривалість – від 30 хвилин до 2 години. Під час процесу вводиться анестезія, виконуються розрізи, через які проводиться кругова підтяжка, відкривається та освіжається погляд. Особлива увага приділяється естетичній стороні. Все виконується обережно, мінімально травмуючи м'які тканини.
 • Відновлення. Відразу після втручання можливі тимчасові набряки та інші побічні ефекти, які відбуваються через 5-7 днів.

Результат може бути як середньо-, так і довгостроковим. Тривалість та її збереження безпосередньо залежить від особливостей організму. Повна реабілітація триває 3-4 тижні. Лікар видає індивідуальні рекомендації, яких обов'язково потрібно дотримуватися.

Пластичний хірург
Яцишин Ігор Вікторович
Лікар пластичний хірург, вища категорія, К.М.М. Стаж роботи 25 років

Блефаропластика - найбезпечніша та найефективніша пластична операція, спрямована на відновлення естетичного зовнішнього вигляду. Існує кілька видів блефаропластки і вибрати обсяг та методику її проведення може лише пластичний хірург

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В НАШ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР:
Переваги клініки

Доступна

вартість

операції

Досвідчені хірурги

Досвідчений

лікар хірург

Спеціалізоване обладнання

Необхідне

обладнання для

проведення операції

Під наглядом лікарів

Спостереження

в умовах

денного стаціонару

Пластика нижніх повік
До
Лазерна блефаропластика
Після
Хірургічна блефаропластика
До
Кругова блефаропластика
Після
Корекція повік
До
Позбавлення зморшок в області повік
Після
Утворення мішків під очима
До
Дефекти верхніх та нижніх повік
Після
Жирові утворення в області повік
До
Показання до блефаропластики
Після
ВИДИ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ

ПЛАСТИКА ВЕРХНІХ ПОВІК

Пластика верхніх повік

За допомогою цієї операції усувається надлишок шкіри та жирової клітковини в області верхньої повіки. Даний вид операції передбачає розріз шкіри у природній складці повіки, тому шрамів не залишається.

ПЛАСТИКА НИЖНІХ ПОВІК

Пластика нижніх повік

При даному виді блефаропластики, разом з надлишком шкіри хірург видаляє і жир, який скупчується під м'язом, видаляються тканини, що провисають. Розріз проводиться нижче лінії зростання вій на 1,5-2 мм. Шов після завершення операції також зовсім не помітний.

ПЛАСТИКА НИЖНІХ ПОВІК З ТРАНСКОН'ЮНКТИВАЛЬНИМ РОЗРІЗОМ

Пластика з транскон'юнктивальним розрізом

Виконується через кон'юнктиву шляхом проколу слизової оболонки та її перевагою цього виду підтяжки повік є те, що зовсім не залишається шрамів та рубців

ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА

Лазерна пластика повік

Дозволяє без видимого розрізу та шва прибрати надлишки шкіри навколо очей, усунути жирові відкладення та зморшки. За допомогою точкового впливу лазером на мікроділянки шкіри, відбувається їх видалення та подальше швидке відновлення шкіри 

ЕТАПИ ОПЕРАЦІЇ

 • Здача аналізів та консультації суміжних фахівців.
 • Хірургічне втручання. Тривалість – від 30 хвилин до 2 години.
 • Находження в стаціонарі 3- 4 години.

Переваги проведення операції у медичному центрі Леомед

При виборі клініки для блефаропластики ціна є одним із ключових факторів. Клініка Леомед пропонує конкурентну ціну в Україні. Ціни оголошуються заздалегідь, співпраця з пацієнтом повністю прозора.

У медичному центрі Леомеда працюють кваліфіковані хірурги, які використовують обладнання нового покоління. У представленому сегменті для фахівців немає обмежень, тому лікарі справляються навіть із найскладнішими та найзапущенішими віковими ситуаціями.

На попередній консультації хірург точно оцінить стан і підбере оптимальний метод втручання, який видаляє бажані недоліки. Операція рекомендована навіть у молодому віці. Вона зробить погляд свіжим, бадьорим, зберігши його природність і натуральність.

Вартість наших послуг

Блефаропластика хірургічна верхніх повік (без вартості анестезії)
15000,00 грн.
Блефаропластика хірургічна нижніх повік (без вартості анестезії)
17000,00 грн.
Хірургічна кругова блефаропластика (без вартості анестезії)
34000,00 грн.
Блефаропластика лазерна верхніх повік (без вартості анестезії)
18000,00 грн
Блефаропластика лазерна нижніх повік (без вартості анестезії)
20000,00 грн
Блефаропластика лазерна кругова (без вартості анестезії)
38000,00 грн.
Транскон'юктивальна блефаропластика нижніх повік (без вартості анестезії)
25000,00 грн.