ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Чоловіки, бережіть своє "друге серце"! — фото №2
29 лис

Чоловіки, бережіть своє "друге серце"!

Маленька залоза та її велика роль організмі чоловіки. Не просто так давньогрецькі лікарі вважали, що передміхурова залоза виконує таку ж важливу роль, як серце. Це один із найголовніших органів у чоловіка, адже від функціональних здібностей безпосередньо залежить повноцінність статевого акту, стабільність ерекції та продуктивність життя чоловіка.

Що таке передміхурова залоза?

Передміхурова залоза (простата) розташовується під сечовим міхуром і охоплює уретру. Основна функція простати - вироблення секрету (соку), який є складовою частиною насіннєвої рідини (сперми) для забезпечення нормальної запліднюючої здатності сперматозоїдів. Також простата бере участь у механізмі виверження насіннєвої рідини і є деяким клапаном, утримуючи вихід сечі з сечового міхура в період ерекції.

Хвороби передміхурової залози є найбільш популярними серед усіх захворювань статевої системи у чоловіків і можуть суттєво порушувати процес сечовипускання, репродуктивну та статеву функції.

Простатит

Урологи в Києві займаються лікуванням простатиту, застосовуючи так само як лікарську терапію, зокрема й інші способи, що дозволяють не тільки зменшити симптоматику, а й повністю звільнитися від хвороби.

Простатит — найпоширеніша урологічна хвороба серед чоловічої статі. І в цьому немає нічого незвичайного, тому що фактори, які ведуть до його розвитку банальні та прості у повсякденному житті людини.

Причини простатиту:

  1. загальне переохолодження організму;
  2. аутоімунні захворювання;
  3. порушення вироблення гормонів;
  4. відсутність фізичної активності;
  5. недотримання гігієни;
  6. нерегулярні та безладні статеві зв'язки;
  7. захворювання, що передаються статевим шляхом.

Простатит поділяють на гостру та хронічну форму.

Аденома передміхурової залози

Захворюванню характерно розвиток протягом багатьох років та його первинна симптоматика не викликає особливого дискомфорту, через це чоловіки переважно не помічають їх. Аденома це пухлина доброякісного походження, що утворюється через збільшення залізистої тканини. На початковій фазі розвитку захворювання передміхурової залози виникають вузли у тканинах, які з часом розростаються. Вузлики ростуть тривалий час, часом протягом кількох років чоловіки не підозрюють про недугу і не беруть до уваги першу симптоматику. Усі без винятку симптоми захворювання пов'язані з порушенням випорожнення сечового міхура. Аденома простати має 3 стадії розвитку. Найпоширеніше ускладнення аденоми – виникнення синдрому хронічної ниркової недостатності (ХНН).

Рак простати

Загальнопоширене онкологічне захворювання, якому піддаються чоловіки віку 40 - 75 років. Простату вражає злоякісне новоутворення. З-поміж усіх онкологічних захворювань у чоловіків рак передміхурової залози займає 4 місце. За період з 1998 по 2005 роки приріст захворюваності становив понад 70%.

Діагностика захворювань простати

Попередити чи виявити захворювання на перших стадіях можливо. Для цього потрібно щороку проходити діагностику. Чоловікам віку після 40 років рекомендовано профілактичні огляди лікарем урологом щонайменше 2 рази на рік.

Як відбувається діагностика? Уролог збирає анамнез та проводить огляд. Насамперед як скринінговий метод призначається ультразвукова діагностика. Застосовуються також інструментальні та лабораторні дослідження. При потребі призначається взяття мазків з уретри та секрету передміхурової залози.

Сучасна урологія – це якісна діагностика та лікування урологічних захворювань у медичному центрі Леомед.

Почніть лікування зараз

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону