ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Еректильна дисфункція (ЕД) або імпотенція — фото №1
19 лис

Еректильна дисфункція (ЕД) або імпотенція

Імпотенція (еректильна дисфункція) – це нездатність досягти і підтримувати ерекцію, необхідну задоволення статевого партнера. Це поширений патологічний стан, що стосується переважно чоловіків середнього віку.

Симптоми еректильної дисфункції

 1. еякуляція відбувається швидше, ніж зазвичай;
 2. недостатня твердість члена для початку чи продовження сексу;
 3. оргазм менш яскравий, ніж зазвичай, у чоловіка;
 4. під час еякуляції сперми поменшало, ніж було раніше;
 5. під час статевого акту є почуття дискомфорту в області статевого члена або промежини;
 6. зникає нічна/ранкова та мимовільна ерекція.

За наявності двох або більше симптомів варто негайно звернутися на консультацію до уролога-андролога, де лікар зможе підібрати оптимальну схему лікування.

Як діагноз це захворювання вважається у разі, коли описані симптоми виявляються протягом 6 місяців і більше, і за умови регулярного статевого життя.

Сприятливі фактори імпотенції

Органічні та функціональні патології кровоносної системи (серця, артерій, вен), цукровий діабет, збої в роботі центральної нервової системи, гіпертонія, гіперхолестеринемія, хіміотерапія, ожиріння, куріння, вживання наркотичних речовин, високе психоемоційне навантаження, травматичні ситуації, нехтування.

Захворювання, які можуть призвести до еректильної дисфункції:

 • Запальні (простатит, цистит, епідидиміт, аднексит, орхіт)
 • Механічні (фібропластична індурація статевого члена)
 • Ендокринні (тиреотоксикоз, діабет)

Діагностика еректильної дисфункції

Маючи вищеописані симптоми чоловік насамперед повинен відвідати уролога-андролога. Лікар проведе огляд та збирання анамнезу, при потребі - призначить консультації додаткових фахівців (сексолог, венеролог) та низку досліджень.

Для встановлення точних причин діагнозу проводять:

 1. обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом;
 2. загальне дослідження крові та сечі;
 3. аналіз секрету передміхурової залози;
 4. УЗД;
 5. магнітно-резонансна томографія органів малого тазу, головного та спинного мозку.

Перелічені дослідження можуть різнитися у різних клінічних випадках. Всі види необхідних лабораторних та інструментальних діагностик імпотенції можна пройти в медичному центрі Леомед. Клініка гарантує пацієнтам комфорт, абсолютну анонімність та високопрофесійне надання послуг для якісного результату.

Лікування імпотенції

Лікування є важливим завданням для уролога, адже позитивним результатом його роботи стає повноцінне статеве життя чоловіка та стабільний психологічний стан. Проблеми в сексуальній сфері - це велика шкода для чоловіка щодо його самооцінки. Внаслідок може виникнути пригнічений стан аж до думок про суїцид. Виникає знервованість, а також закомплексованість, почуття неповноцінності, зниження самооцінки. Що негативно вплине і на соціальне життя чоловіка.

 • Різновиди лікування:
 • медикаментозна терапія;
 • психосексуальна терапія;
 • хірургічне втручання;
 • комбіновану терапію.

Виявивши проблему надто важливо отримати кваліфіковану допомогу від лікаря, а не практикувати самолікування. Причин імпотенції безліч, і низка препаратів рекомендованих поліпшення потенції, протипоказаний при конкретних патологіях про які може і знати.

Еректильна дисфункція чи імпотенція – не вирок. Ці та інші захворювання успішно лікуються урологами-андрологами у Києві.

Почніть лікування зараз

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону