Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Ерозія: як позбутися небезпечної жіночої проблеми — фото №2
Ерозія: як позбутися небезпечної жіночої проблеми — фото №3

Лікування ерозії шийки матки

У медичному центрі Леомед виконуються планові та позапланові маніпуляції з терапії гінекологічних патологій, які є серйозним приводом для звернення до лікаря. Багато жінок через свою природну емоційність бояться різних втручань і відкладають візит до лікаря, що призводить до ускладнень.

У нас використовуються тільки ефективні та малоінвазивні методики, які спрямовані на запобігання ускладненням та збереженню функції дітонародження. У клініці Леомед працюють найкращі лікарі з величезним досвідом роботи.

При цьому цінова політика є дуже привабливою для середньостатистичних громадян.

 

1400  грн.

1120 грн.

ЗАЗВИЧАЙ ЕРОЗІЯ ПРАКТИЧНО НЕ ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ. АЛЕ Є СИМПТОМИ, НА ЯКІ ПОТРІБНО ОБОВ'ЯЗКОВО ЗВЕРНУТИ УВАГУ:

Ця патологія у представниць прекрасної частини людства завжди породжує безліч питань. Які особливості терапії ерозії та що робити при її виявленні? Насамперед, звернутися до висококваліфікованого фахівця, який складе ефективний план дій.

Опис недуги

Патологія виявляється у третини жінок репродуктивного віку. Це і молоденькі, і пацієнтки, що народжували. Кращі уми по всій земній кулі ведуть активну боротьбу у розробці ефективних тактик терапії цієї недуги, за допомогою яких можна було б забути проблему назавжди. Однак незважаючи на популярність ерозії, на даний момент немає єдиної стратегії терапії, яка б застосовувалася для всіх.

Акцент необхідно робити на виборі лікувального закладу, де працюють компетентні лікарі з величезним досвідом. Крім цього, необхідно розуміти, що ерозія класифікується на різні типи, для кожного з яких застосовується своя терапевтична стратегія.

Різновиди:

 • Вроджена форма

Розвивається у процесі внутрішньоутробного періоду. Як правило, вона виділяється багряним кольором і має рівну поверхню. Які-небудь зовнішні ознаки та відчуття відсутні.

Ерозія вродженого характеру зазвичай виявляється в молодих дівчаток. Вжити якихось дій у цьому випадку не потрібно. Все, що потрібно від пацієнтки - це періодичне відвідування свого гінеколога.

 • Справжня форма

Виглядає як ранова пляма на тканинах. Зазначаються прояви запалення, крововиливу при інтимній близькості. Через 14 днів ерозія перетворюється на ектопію.

 • Ектопія

Дається взнаки утворенням дрібних виразок і великими ранами, що поширюються на велику область шийки. Поверхня новоутворень характеризується нерівністю, гнійними виділеннями. Ерозія може поширюватись і вглиб шийки.

З псевдоерозією жінки живуть довгі роки і при цьому не здогадуються існування недуги. Виникнення нетипових клітин загрожує появою злоякісних процесів. Такий стан потребує негайної терапії.

Чим зумовлена ​​поява ерозії

Причини розвитку недуги на даний момент досконально не відомі. Є деякі фактори, що збільшують ймовірність його появи, а саме:

 • Рання втрата цноти.
 • Венеричні інфекції.
 • Наслідки хірургічних втручань.
 • Проблеми гормонального характеру, що проявляються збоєм циклу, слабким імунним захистом і т.д.

Пам'ятайте про важливість регулярного відвідування гінеколога як у профілактичних цілях, так і за наявності у вас ерозії. Лише своєчасні візити до гінеколога забезпечать вам спокій та можливість випробувати щастя материнства.

Що не можна залишати без уваги

Ерозія - дуже специфічний і небезпечний стан, якому властива латентність. Як правило, про нього дізнаються жінки з вуст лікаря на прийомі. Але в деяких випадках буває інакше:

 • після інтимної близькості спостерігається кров'яність;
 • жінку турбують хворобливі відчуття у нижній частині живота, які пов'язані з критичними днями;
 • змінюється характер виділень;
 • порушення циклу.

Всі ці стани можуть бути проявами як ерозії, так і інших недуг. Не варто займатися самодіяльністю та практикувати на собі народні методики. Це тільки призведе до погіршення ситуації та появи неприємних наслідків, з якими буде дуже важко впоратися.

 

МОЖЛИВІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ У НАШОМУ ЦЕНТРІ

У гінекологічному відділенні нашої клініки використовуються кілька методів лікування ерозії:

 • лазерне лікування;
 • радіохвильове лікування шийки матки;
 • хіруїгічне лікування;

Лазерне лікування ерозії шийки матки є найбільш ефективною та безпечною методикою, що дозволяє видаляти ерозію без кровотеч, ускладнень та без необхідності госпіталізації. Під впливом лазера уражені тканини коагулюють та розвиток патологічного процесу зупиняється.

При радіохвильовому лікуванні досягається аналогічний ефект, лише джерелом енергії для коагуляції є лазерний промінь, а радіохвилі певної частоти. Після лазерного чи радіохвильового лікування не утворюються рубці.

Кожен із методів має свої плюси та мінуси. Показання до будь-якого з методів для конкретної пацієнтки визначає лікар-гінеколог після консультації та повного клініко-лабораторного обстеження.

 

 

Ерозія: як позбутися небезпечної жіночої проблеми — фото №1
Таран Людмила Павлівна
Лікар акушер-гінеколог. Вища категорія . Лікарський стаж - 25 років. Загальний стаж – 36 років.

Звернення вчасно до лікаря і відсутність самолікування - це найважливіші дії, при виявленні хоча б одного симптому із зазначених

Чим обумовлена поява ерозії:

Причини розвитку недуги на даний момент досконально не відомі. Є деякі фактори, що збільшують ймовірність його появи, а саме:

 • Рання втрата цноти.
 • Венеричні інфекції.
 • Наслідки хірургічних втручань.
 • Проблеми гормонального характеру, що проявляються збоєм циклу, слабким імунним захистом і т.д.
 • Пам'ятайте про важливість регулярного відвідування гінеколога як у профілактичних цілях, так і за наявності у вас ерозії. Лише своєчасні візити до гінеколога забезпечать вам спокій та можливість випробувати щастя материнства.

Що не можна залишати поза увагою:

Ерозія - дуже специфічний і небезпечний стан, якому властива латентність. Як правило, про нього дізнаються жінки з вуст лікаря на прийомі. Але в деяких випадках буває інакше:

 • після інтимної близькості спостерігається кров'яність;
 • жінку турбують хворобливі відчуття у нижній частині живота, які пов'язані з критичними днями;
 • змінюється характер виділень;
 • порушення циклу.

Вартість наших послуг

Лікування ерозії шийки матки радіохвильовим ножем
від 2200,00 грн.
Лікування ерозії шийки матки лазером
від 2500,00 грн.
Лазерна конізація шийки матки
4000,00 грн.
Конізація шийки матки радіохвильовим ножем
3000,00 грн.
Ексцизія шийки матки радіохвильовим ножем
3300,00 грн.

Відгуки пацієнтів

Без имени,

Я не рожала, поэтому долго боялась делать процедуры по лечению эрозии — меня напугали сложностями при родах. Спасибо вам за подробную консультацию и помощь. Если бы вы не объяснили про лечение — так бы и ходила с запущенной болячкой. А теперь все нормально, осмотр показал, что рубцов нет и все прошло хорошо!

М. Степанова,

У вас первый врач, которая предложила нормальный, почти безболезненный метод лечения эрозии, помогла выбрать то, что меня больше устроило и по деньгам, и по последствиям. Все остальные врачи настаивали каждый на своем методе, а вы очень внимательно мне отнеслась, помогла.

Кристина,

Хорошо, что попала к вам. До этого по совету знакомой лечилась народными методами, пока не появились очень неприятные ощущения. Повезло, что врач у вас опытный и знает, что делать с такими запущенными случаями — очень быстро прошла вся процедура, без неприятных ощущений почти.