Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Гінекологія — фото №2
Гінекологія — фото №3

Гінекологія в Леомед: ваш надійний лікар на довгі роки

Запис на консультацію до гінеколога - обов'язкова дія, яку необхідно виконувати раз на півроку або при виявленні неприємної симптоматики. Саме від регулярності відвідування лікаря залежить здоров'я репродуктивної системи жінки. На плановому огляді фахівець зможе визначити патології, що на ранніх стадіях часто протікають безсимптомно. Якщо ви помітили тривожні ознаки типу порушення менструального циклу, болів внизу живота, виділень з піхви, рекомендується оперативно звернутися до лікаря.

 

Профілактичний огляд у жіночого лікаря – це можливість виявити своєчасно захворювання системного чи запального характеру, попередити розвиток прихованих хвороб, які можуть стати причиною безпліддя. Клініка Леомед має відділення гінекології, власну експрес-лабораторію, УЗД-обладнання. Наші спеціалісти проведуть діагностику, на основі якої підберуть схему лікування.

1200  грн.

960 грн.

Коли потрібно звертатися до гінеколога

Регулярне відвідування лікаря має закладатися щонайменше один раз на півроку. Звернутися до нашого медичного центру можна для отримання низки послуг:

 • Профілактичний огляд.
 • Діагностика та сучасне лікування проблем гінекологічного характеру.
 • Супровід при плануванні та у період вагітності.
 • Пошук причин безплідності.
 • Контролює вікові зміни в організмі.
 • Допомога при гормональних збоях.

Захистити своє здоров'я дуже просто, необхідно лише вчасно планувати прийом гінеколога. Рак шийки матки можна повністю вилікувати, якщо патологію виявлено на нульовій стадії. Імовірність позитивного результату знижується до 85%, якщо у пацієнтки спостерігається 1-2 стадія.

Симптоми, що сигналізують про термінове відвідування лікаря

Оперативно звернутися за консультацією варто у таких випадках:

 • Збій менструального циклу.
 • Болісні відчуття, тяжкість у нижній частині живота.
 • Печіння та/або рясні виділення з піхви.
 • Висипання у галузі геніталій.
 • При статевому акті відзначається біль та ін.

Гінеколог у Києві також допоможе за необхідності підібрати засоби контрацепції. Якщо жінка не може завагітніти за відсутності використання протизаплідних препаратів з її боку або партнера, це також є причиною відправитися на прийом. Не варто ігнорувати сигнали свого організму, відмовляючись від жіночої консультації, ґрунтуючись на сумний досвід у минулому.

Лікарі клініки Леомед – це професіонали у своїй галузі, які також виявляють розуміння до пацієнтки, чуйність та делікатність. Ми забезпечуємо високий рівень медичного обслуговування та підтримку нашим клієнтам. На етапі спілкування з лікарем ви відчуєте себе комфортно, забувши про свій страх відвідування гінекологічного кабінету. Одне з головних наших правил – конфіденційність візиту. Вся інформація зберігається в таємниці, за рахунок чого ви можете довіритись нам і відкрито розповісти про проблеми зі здоров'ям.

Діагностичні методи в Леомед

Консультація гінеколога в окремих випадках супроводжується проведенням додаткових досліджень для встановлення точного діагнозу. Для цього використовуються:

 • Кольпоскопія. Дозволяє виконати ретельний огляд шийки матки за допомогою спеціальних лінз, які збільшують зображення у 5-25 разів. За допомогою обладнання можна встановити форму органу, вивчити слизову оболонку та її рельєф.
 • Гістероскопія. Проводиться огляд внутрішньої поверхні матки на внутрішньоматкові патології. Подібна методика може бути застосована при підозрі на пухлини різного характеру, кровотечах під час менопаузи, порушенні менструального циклу.
 • Цистоскопія. Допомагає дослідити сечовий міхур, якщо лікареві необхідна додаткова інформація.

У медичному центрі використовуються виключно сучасне обладнання та інструменти, всі гінекологічні крісла – нові та комфортні. Після отримання результатів діагностики спеціаліст прописує схему лікування. Клініка має все необхідне для оперативного терапевтичного та хірургічного втручання із застосуванням малотравматичних методів.

Часто задавані питання

Для чого відвідувати гінеколога до початку статевого життя?

Відповідь: Профіль гінекологів - не тільки ведення вагітності та лікування ЗПСШ. Жіночий лікар діагностує аномалії розвитку зовнішніх чи внутрішніх статевих органів, роботу репродуктивної функції, стан гормонального тла.

Якщо у дівчинки:

 • не виникла перша менструація до 16 років;
 • часті болі внизу живота;
 • виділення із статевих органів;
 • ранній початок статевого дозрівання (перша менструація раніше 11 років) – це привід відвідати дитячого гінеколога.

Лікар проведе огляд спеціальними дзеркалами, що не травмують, або просто за допомогою пальпації низу живота.

Часто бувають затримки менструації, які не пов'язані з вагітністю. Або навпаки: скорочений менструальний цикл. Інших скарг немає. З чим це може бути пов'язано?

Відповідь: Гіперплазія ендометрію матки – найчастіша причина нерегулярного циклу. За допомогою УЗД та аналізу крові на гормони лікар визначить висоту ендометрію в матці, при необхідності призначить лікування гормональними препаратами.

 

Без терапії такий стан може будь-якої миті спровокувати рясна кровотеча, викличе труднощі із зачаттям.

ЗАТИШНА АТМОСФЕРА

МИ НАМАГАЛИСЯ СТВОРИТИ МАКСИМАЛЬНО ЗАТИШНУ АТМОСФЕРУ ДЛЯ КОЖНОЇ ЖІНКИ 

Лікарі відділення гінекології медичного центру LeoMed мають великий досвід практичної роботи.
Нашим гінекологам властивий делікатний підхід у вирішенні будь-яких інтимних жіночих проблем, суворе дотримання лікарської таємниці та довірчий супровід своїх пацієнток на різних етапах життя.

 

Лікар гінеколог Леомед – надійна опора жіночого здоров'я.

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону
Туренок Ганна
Туренок Ганна Іванівна
Лікар акушер-гінеколог. Вища категорія. Стаж роботи – 30 років.

Проводить амбулаторно-поліклінічний прийом пацієнтів. Діагностика та лікування різних гінекологічних захворювань, запальних процесів.

Баннер

Вартість наших послуг

Консультація гінеколога із оглядом на кріслі з використанням одноразового інструментарію
620,00 грн.
Консультація гінеколога вищої категорії (із оглядом на кріслі з використанням одноразового інструментарію)
650,00 грн.
Консультація гінеколога з питань безпліддя, планування вагітності
750,00 грн.
Консультація мамолога
620,00 грн.
Консультація мамолога вищої категорії
650,00 грн.
Призначення схеми лікування гострого захворювання
250,00 грн.
Призначення схеми лікування хронічного захворювання
300,00 грн.

 

Леомед – якісна гінекологія у Києві

Приватний гінеколог у нашому медичному центрі делікатно підходить до вирішення будь-якої інтимної проблеми. Вся команда діє за суворими правилами дотримання лікарської таємниці, за рахунок чого ми вибудовуємо довірчі стосунки з пацієнтками, супроводжуючи їх на різних етапах життя. Для вашого комфорту ми виключаємо довгі очікування у чергах, і при цьому гарантуємо чистоту та використання одноразових та стерильних інструментів. Привітний персонал має високий професіоналізм, спрямований на приємне та максимальне результативне лікування.

Записатися на прийом можна в режимі онлайн на сайті або за телефоном, вказаним на сайті. У багатопрофільній клініці Леомед працюють найкращі гінекологи Києва, які мають багаторічний досвід та навички для впровадження інноваційних методик діагностики у свою практику. Ціни на послуги вказані на нашому сайті. Уточнити всі питання та вартість ви можете у нашого менеджера.

Не втрачайте дорогоцінний час, довіртеся нашим лікарям та медичному центру, в якому створено всі умови для комфортного відвідування.

Відгуки пацієнтів

О.В., 55 лет

Обратилась в вашу клинику по вопросу удаления остеомы. Девушки на ресепшине оказали очень внимательными, обьяснили все нюансы операции и стоимость услуг.

Врач Мишура Зоя Ивановна, очень внимательный и доброжелательный, провел операцию быстро  и почти безболезненно.  Пришлось обратится к нему на следующий день. Т.к. немного поднялась температура. Он выслушал и дал совет. Швы сняли очень быстро и безболезненно.

Большое спасибо вам за вашу работу. Буду рекомедовать ваш центр своим знакомым.

Татьяна,

Очень хорошая клиника, проблема была деликатная, но доктор мега профессиональный, теперь буду ходить только к ней. Операция была под местной анастезией, заживало все около двух месяцев. Отношение врачей очень хорошее. Спасибо что наладили мою жизнь. Смотреть оригинал

Ирина,

Моя бурная биография привела в этот замечательный мед. центр! Вы не поверите но даже к таким трусихам, как я -нашли подход и я не сбежала. Что привлекает: чисто везде, нет следов пребывания людей:) - здесь следять за чистотой!! Впечатлило и то,что не было лишних звуков (не орал телек или радио) и так перейдем к делу: я жутко боюсь гинекологов! ЖУТКО! сами понимаете, это дело такое - деликатное! а тут пришлось "щось не так"... мне рекомендовали Жуковскую Инну Витальевну! скажу честно, что это первый (на моем опыте) ВРАЧ который провёл очень деликатно осмотр и мягко объяснил в чём суть вопроса, очень рада, что познакомилась с Вами да и спасибо Leomed за подбор, я бы даже так сказала, лучших специалистов Киева!! спасибо Вам огромное!! Всем здоровья!! 

Сніжанна, 28 лет

Чудова клініка, відвідувала її вдруге. Лікарі — професіонали своєї справи! Перший раз ходила до лікаря проктолога: Чихрадзе Олександра Костянтиновича, дуже вдячна йому за допомогу, ввічливий, привітний, чуйний. Другий раз — до лікаря гінеколога.. Теж дуже привітна, ретельно обстежує, за що викликає велику довіру і впевненість у правильності діагнозу і лікування. Лікарі інформують про вартість послуг і перед тим як робити процедури запитують чи є можливість зробити їх сьогодні, щоб не було непорозумінь при оплаті, також на сайті виставлені всі ціни на послуги, можна ознайомитись самому перед походом до лікаря. Усім рекомендую із великим задоволенням!!!

Татьяна,

Мне очень понравилась доктор Журавская, она была милой и приятной, хорошо все объяснила, я довольна ее работой и по цене мне все прекрасно подошло. Уже подруге посоветовала обратиться именно к ней.

Вадим,

Познакомился с клиникой Леомед. по рекомендации своего друга. С тех пор пользуюсь их услугами. Очень доволен. хорошие и грамотные врачи. Всегда чувствуется взвешенный и индивидуальный подход к моему здоровью. Считаю, что специалисты такого уровня указывают вполне адекватную цену за свои услуги. Клинику рекомендую всем своим друзьям. Специалисты действительно работают и не подводят . Был сначала у Чихрадзе Александра по проктологии, потом у Журавля А.Ю. по храпу, а жена была у гинеколога Кириловой Справились со всеми нашими"заданиями".

Инна,

Уже несколько лет прихожу сюда к врачу. Всегда очень хорошее впечатление, очень аккуратная врач, всегда внимательная и делает подробные схемы лечения даже для мелких болячек, помнит про твои проблемы. Работает на очень высоком уровне и не делает лишнего - сразу видно опыт и доброе отношение к людям. Спасибо вам огромное!

Александра,

Спасибо большое за помощь. Наверное, если бы не появилась кровь и ужасное жжение — так и ставила бы свечи дальше по совету участкового. Очень стыдно было, что я так запустила себя. Но вы ко мне отнеслись очень хорошо, быстро сделали простую процедуру - я на работу пошла уже на следующий день. Больше я так себя запускать не буду - спасибо еще раз.

Инна,

Уже несколько лет прихожу сюда к врачу. Всегда очень хорошее впечатление, очень аккуратная врач, всегда внимательная и делает подробные схемы лечения даже для мелких болячек, помнит про твои проблемы..  Работает на очень высоком уровне и не делает лишнего - сразу видно опыт и доброе отношение к людям. Спасибо вам огромное!

Екатерина Л.,

Огромное спасибо вам за помощь. Мне повезло после года поисков найти у вас отличного и грамотного врача, очень отзывчивого. К ней всегда можно прийти, проконсультироваться даже по приему лекарств, разобраться с лечением. Когда у меня лечили эрозию, очень подробно объяснила про методы лечения, помогла выбрать нужный, рассказала о последствиях. Очень довольна всем - спасибо за хорошего врача!

Орлан Л.,

Благодаря Вам вылечилась без  операции! - если бы не назначили подробный курс качественного медикаментозного лечения, пришлось бы идти на прижигание, а мне еще рожать - не хотелось "там" заработать рубцы. Спасибо большое, что выслушали мои пожелания и избавили от оперативного вмешательства. Лечение прошло отлично и я очень довольна!

Орлан Л.,

Благодаря вам вылечилась без почти ненужной операции - если бы не назначили подробный курс лекарственного лечения, пришлось бы идти на прижигание, а мне еще рожать - не хотелось "там" заработать рубцы. Спасибо большое, что выслушали мои пожелания и избавили от вмешательства. Лечение прошло отлично, и я очень довольна.