Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Жирові відкладення в області щік
Жирові відкладення в області щік

Видалення грудок біша у Києві

Видалення мішків Біша - операція, яка націлена на зменшення жирових відкладень, що скупчилися на обличчі глибоко під шкірою. Завдяки процедурі коригується об'єм нижньої лицьової частини. Як результат – витонченіший вигляд, на щоках з'являються ямочки. У клініці Леомед проведенням пластичної операції займається кваліфікований хірург із великим досвідом у подібній галузі. На консультації фахівець вислухає побажання пацієнта, здійснить огляд, може додатково призначити дослідження. Лікар підбере оптимально відповідний варіант впливу.

 

Особливості видалення грудок Біша
До
Видалення жирової тканини між шкірою обличчя та слизовою щоки
Після
Підготовка до операції з видалення грудок Біша
До
Показання до видалення грудок Біша
Після
Пластична операція з видалення жирового тіла щоки
До
Особливості операції з пластики вилиць
Після
Внутрішнє вилучення грудок Біша
До
Зовнішнє вилучення грудок Біша
Після
Особливості вилучення грудок Біша
До
Операція з пластики вилиць
Після

Показання та ефект від втручання

Видалення грудок Біша рекомендується робити у таких випадках:

 • Якщо форма обличчя – округла та посилена жировими скупченнями.
 • При перших вікових змінах, що характеризуються опущенням щік та утворенням брилів.
 • Інші чинники, що впливають на естетичне сприйняття.

Вирізати мішки варто, якщо ви хочете досягти вказаних результатів:

 • Більше виражені вилиці.
 • Звужений і в цілому покращений овал обличчя.
 • «Легка» та гармонійна нижня частина обличчя.

Серед переваг процедури також виділяють профілактику виникнення брилів, перешкоду появі глибоких носогубних складок.

 

Особливості застосовуваних методів

Ми пропонуємо видалення грудок Біша, яке може виконуватися під загальним наркозом або місцевою анестезією. Фахівець спільно з пацієнтом вибирає відповідний варіант на основі показань та протипоказань. Специфіка операції полягає в наступному:

 • Позбутися мішечків можна лише хірургічним способом.
 • У нашому медичному центрі проводиться внутрішнє та зовнішнє вилучення грудок. Перше рішення – найпоширеніше. У цьому випадку робиться невеликий надріз із внутрішньої сторони щоки, через який забираються утворення частково або повністю. При худому типі обличчя частина мішечка перерозподіляється, щоб добитися симетрії та виключити виснажений вигляд.
 • Моделювання показано також за вікових змін овалу обличчя.
 • Тривалість маніпуляцій – трохи більше години. Цього дня пацієнт може повертатися додому.
 • Оцінити результат можна лише після того, як зійде набряклість.
 • Втручання проводиться двома методами – класичним та за допомогою лазера.

Під час реабілітації слід зменшити фізичну активність, відмовитися від відвідування саун та басейнів, спати на спині. При можливості потрібно активно використовувати міміку.

Наші спеціалісти

Яцишин Ігор

Лікар пластичний хірург. Вища категорія, кандидат медичних наук

Стаж роботи 25 років

Детальніше

Протипоказання

 • Вік менше 25 років
 • Невиліковані запальні процеси в області обличчя та шиї
 • Інфекції у ротовій порожнині
 • Низька згортання крові
 • Деякі хронічні захворювання
 • Зайва вага
 • Цукровий діабет
 • Вагітність та період лактації

Реабілітація

При видаленні грудок Біша реабілітація займає короткий проміжок часу: 2-3 дні можуть бути помітні набряки. Шви знімають на 6-9 день.

Після операції потрібно бути обережними. Насамперед, це стосується харчування. Протягом 3-4 днів можна вживати лише рідку їжу, ще близько місяця уникати продуктів, які важко жувати. Заборонено їсти занадто гарячі чи холодні страви.

Важливий спокій: обмежте не лише фізичну працю, а й менше напружуйте м'язи обличчя активною мімікою. 3-4 тижні не перегрівайтеся, з водних процедур дозволено лише прийом душу. Щоб не пошкодити місця операцій та уникнути набряків, спіть на спині, поклавши під голову високу подушку.

Підготовка до операції

Операція з видалення грудочок Біша потребує певної підготовки. Насамперед, потрібно здати аналізи, виявлення можливих хвороб і станів, у яких хірургічне втручання неможливе. Важливо отримати консультацію гарного грамотного фахівця. Під час візиту до лікаря повідомте про алергії, наявність внутрішніх хвороб. Чітко та ясно викладіть лікареві свої побажання щодо результатів операції. Це особливо важливо, оскільки хірургу потрібно ухвалити важливі рішення про доцільність операції та методи її здійснення. У день проведення операції не варто робити макіяж.

Відповіді на запитання, які часто хвилюють наших пацієнтів

Як дається взнаки видалення грудочків Біша в старості?

Якщо позбавити обличчя природного жирового прошарку, з віком воно може виглядати виснаженим або болючим. Ще один ризик – асиметрія обличчя.

Коли не варто видаляти грудочки Біша?

Насамперед, у тому випадку, коли вони не гіпертрофовані. Операція з видалення негіпертрофованих грудочків Біша не завжди доречна, оскільки різниця між «до» та «після» операції буде несуттєвою. Крім того, якщо лице широке, то операція не дає гарантії того, що воно стане витонченіше. Операція має вікові обмеження. Лікарі не видаляють грудочки Біша пацієнтам молодше 25 років через те, що після зазначеного віку жирові утворення можуть стати помітно меншими, відповідно, потреба в операції відпаде сама собою.

Чи можна видаляти грудочки Біша у косметичному салоні?

Видалення грудочок Біша хоч і малотравматична, але все ж таки операція. Тому проводити її потрібно лише у хірургічній клініці кваліфікованими хірургами після відповідної підготовки. Косметичні салони не мають необхідної бази для здійснення подібних маніпуляцій.

Переваги видалення грудок Біша у клініці Леомед

У нашому медцентрі використовується виключно сучасне обладнання, яке дозволяє гарантувати бажаний результат. При цьому відзначається менша травматичність, швидкий процес регенерації тканин. Операція в нашій клініці – безболісна та малокровна, без подальших побічних ефектів. Ми пропонуємо вигідні ціни на видалення грудок Біша: вартість – доступна та конкурентна на ринку України.

Вартість наших послуг

Хірургічне видалення грудок Біша (одна щока)
10 000,00 грн.
Лазерне видалення грудок Біша (одна щока)
12 000,00 грн.

Відгуки пацієнтів

Вячеслав,

Впечатления от клиники самые позитивные. Приветливый персонал, профессиональные доктора, которые знаю свое дело. Очень понравился уровень сервиса, буду рекомендовать эту клинику всем своим знакомым.