Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Корекція форми губ
Корекція форми губ

Хейлопластика – пластична операція з корекції форми та розмірів губ

Операція проводиться протягом 1-2 годин дослідним пластичним хірургом

Які види хейлопластики робляться в клініці:

 • Методом Корнер-ліфт - 24 000 грн. (без вартості анестезії)
 • V-Y хейлопластика - 26 000 грн. (без вартості анестезії)
 • Методом Кессельрінг – 28 000 грн. (без вартості анестезії)
 • Методом Булхорн – 30 000 грн. (без вартості анестезії)

 

Хейлопластика ін'єкційна
До
Метод Корнер-ліфт
Після
Хейлопластика при заячій губі
До
Зменшення відстані від основи носа до верхньої губи
Після
Підняття куточків рота
До
Надання бажаного об'єму губам
Після
Реабілітація після хейлопластики
До
Підготовка до хейлопластики
Після
Побічні ефекти після хейлопластики
До
Операція з корекції форми губ
Після

Булхорн

Хейлопластика «булхорн» дозволяє зменшити відстань від основи носа до верхньої губи, яка, згідно з прийнятими канонами краси, має бути не більше ніж півтора сантиметри. Досвідчений хірург враховує особливості обличчя пацієнтки, звертаючи особливу увагу на висоту та нахил кінчика носа, носогубний кут. Операція триває близько сорока хвилин. За цей час лікар видалить частину шкіри, зафіксує м'які тканини, накладе шви. Після хейлопластики «булхорн» рубці та шрами не помітні, обличчя виглядає молодшим, естетичнішим.

 

Корнер ліфт

Хейлопластика «корнер ліфт» – чудова можливість виглядати молодшою, нейтралізувати негативний вплив гравітації, трохи підняти куточки рота. Хірургічна дія полягає в тому, що лікар видаляє мікроскопічні частинки шкіри та слизової над куточками верхньої губи. Враховуючи особливості будови губ пацієнтки, хірург може застосувати спосіб валентинка - розрізати шкіру у формі серця, що дозволяє скоригувати витягнуту по горизонталі верхню губу. Після операції шкіра швидко відновлюється, а ефект помітний протягом кількох років.

Хейлопластика методом «V-Y»

Хейлопластика V-Y – чудовий спосіб одночасно надати губам ідеальної форми та об'єму. Під час операції хірург перерозподіляє м'які тканини. Спочатку виробляють невеликі надрізи, що нагадують букву V. Потім їх зашивають, але вже у Y-подібній формі, виводячи назовні ділянку внутрішньої поверхні губи. Ефект такої операції довічний. Її переваги у мінімальному відновлювальному періоді, можливості надати об'єм навіть дуже тонким ниткоподібним губам, не вводячи при цьому ні жирову тканину, ні філери. Крім того, дозволяє приховати шрами та інші дефекти.

Хейлопластика методом «Кесельринг»

Хейлопластика «Кесельринг» дозволяє надати губам бажаного обсягу без імплантатів. Вона показана тим пацієнтам, у яких слизова оболонка дуже тонка, та за інших видів хейлопластики може бути пошкоджена. Під час операції, що триває 30-40 хвилин, застосовується місцева анестезія. Хірург робить надріз над червоною лінією губ, при ушиванні трохи підвертається облямівку трохи підвертають. Після хейлопластики губи виглядають максимально виразно та природно, контури.

Наші спеціалісти

Яцишин Ігор

Лікар пластичний хірург. Вища категорія, кандидат медичних наук

Стаж роботи 25 років

Детальніше

Протипоказання

 • Індивідуальна алергічна реакція на препарати, що застосовуються під час операції
 • Хвороби серцево-судинної системи
 • Хвороби крові, гемофілія
 • Рани на губах та шкірі
 • Запальні процеси, герпес
 • Низький імунітет
 • Цукровий діабет
 • Вагітність, годування груддю

Реабілітація

Реабілітаційний період у середньому триває до двох тижнів. Пацієнтки, які перенесли операцію, відчувають невеликий дискомфорт: область губ дещо скута, болі не сильні. При цьому вже на 4-5 день стають практично непомітними гематоми та набряки.

Як прискорити відновлення? Для цього потрібно промивати ротову порожнину спеціальними препаратами, які знімають запалення і борються з інфекцією. Прохолодні (не холодні) компреси допомагають зменшувати набряки та хворобливі відчуття. Потрібно пам'ятати, що не можна вживати ліків, які не рекомендував лікар.

Під час реабілітації не можна мерзнути або перегріватись. Також лікарі не рекомендують активно висловлювати мімікою бурхливі емоції.

Підготовка до операції

Як і будь-яка операція, хейлопластика потребує ретельної підготовки пацієнта. Обов'язкове проведення наступних досліджень:

 • Електрокардіограма.
 • Флюорографія.
 • Аналізи крові та сечі.

Крім того, слід дотримуватись наступних рекомендацій лікарів. За 10 днів до проведення хейлопластики слід виключити куріння, прийом аналгетиків та препаратів на основі аспірину. Протягом тижня до операції не можна впливати на губи активними косметичними засобами, такими як маски, скраби, пілінг. Напередодні процедури бажаним є прийом ванни. А безпосередньо перед операцією не можна їсти, необхідно провести ретельну гігієну ротової порожнини.

Відповіді на питання, які часто хвилюють наших пацієнтів

Які побічні ефекти можуть бути після хейлопластики?

За виконання операції грамотним фахівцем ризик ускладнень мінімальний. Тим не менш, можливі такі ризики: короткочасне підвищення температури тіла, алергічна реакція, поява набряків, в окремих випадках організм може відкинути імплантат.

Які обмеження існують після корекції губ?

Відразу після процедури не можна їсти жорстку їжу, найкраще харчуватися супами та пюре. Протягом 2-3-х тижнів необхідно значно обмежити фізичні навантаження. Протягом півроку не можна перебувати під впливом активних сонячних променів.

У якому віці можна робити хейлопластику?

Операцію з корекції форми губ можна проводити у будь-якому віці. Вид пластики рекомендує хірург, який враховує стан шкіри, слизової, бажаний результат.

Відгуки пацієнтів

Вячеслав,

Впечатления от клиники самые позитивные. Приветливый персонал, профессиональные доктора, которые знаю свое дело. Очень понравился уровень сервиса, буду рекомендовать эту клинику всем своим знакомым.