Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Оперативне втручання методом лапароскопії
Лапароскопічна хірургія — фото №6

ЛАПАРОСКОПІЧНА ХІРУРГІЯ

Сучасні методи лапароскопічної хірургії руйнують стереотипи щодо сучасного хірургічного лікування. Насправді абсолютна більшість операцій може виконуватися через мікророзрізи, які потім гояться навіть без накладання швів і рубців.

До того ж операції скоротилися за тривалістю, у багатьох випадках не потребує перебування в післяопераційній палаті. Пацієнт часто йде в той же день самостійно і веде звичайний спосіб життя за кілька днів.

Переваги лапароскопічного лікування у медичному центрі Леомед

 • Сучасні інноваційні технології
 • Мінімальна травматизація тканин
 • Період післяопераційного відновлення кілька годин
 • Висока кваліфікація хірургів
 • Відсутність рубцевих змін

ЛАПАРОСКОПІЧНА ХІРУРГІЯ ЗДАТНА ПОДОЛАТИ НАСТУПНІ ЗАХВОРЮВАННЯ:

 • Пупкові грижі
 • Пахвинні грижі
 • Грижі білої лінії живота
 • Діафрагмальні грижі
 • Калькулезний холецистит
 • Жовчний міхур (холецистектомія)
 • Поліпи жовчного міхура

Наші спеціалісти

Косенко Руслан

Лікар хірург, флеболог, проктолог, УЗД спеціаліст. Вища категорія.

Стаж роботи 15 років

Детальніше
Гончаренко Андрій

Лікар хірург, судинний хірург, УЗД. Перша категорія.

Стаж роботи – 12 років.

Детальніше

У хірургії основними складовими ефективного лікування є досвід хірурга та методика, за допомогою якої виконується оперативне втручання. Також важливе значення мають вид анестезії, тактика післяопераційного лікування, стан здоров'я самого пацієнта на момент проведення операції, умови перебування у клініці.

Лапароскопічна хірургія в клініці «ЛеоМед» врахувала всі вищеперелічені компоненти якісного лікування. Для оперативного лікування застосовуються переважно лапароскопічні техніки, що можливе лише завдяки інноваційному оснащенню клініки та досвідченому кваліфікованому медичному персоналу.

Лапароскопічна хірургія на сьогоднішній день вважається золотим стандартом і тут немає нічого дивного! Ця методика в порівнянні з традиційною хірургією має безліч переваг - вона ефективна, безпечніша і швидша, не залишає після себе ніяких косметичних дефектів!

Проте, на послуги у напрямку лапароскопія клініка найчастіше ставить вищі ціни, ніж традиційну відкриту хірургію.

Лапароскопія грижі

Найбільш частою патологією, з якою пацієнти звертаються до клініки, є грижа. Лапароскопія грижі виконується за сучасною методикою ненатяжної герніопластики, яка дозволяє без пошкодження тканин позбавити пацієнта грижі з мінімальною ймовірністю рецидиву в майбутньому.

Лапароскопія грижі передбачає її видалення через невеликі отвори передньої черевної стінки. Грижові ворота закриваються за допомогою спеціальної сітки або власними тканинами. Лапароскопія грижі в більшості випадків проводиться під місцевою анестезією, що значно легше переноситься пацієнтами.

Методика SILS в лапароскопии

Активно застосовується методика SILS (Single-Incision Laparoscopic Surgery), яка є останнім досягненням у мініінвазивній лапароскопічній хірургії і дозволяє лікареві робити операції через один дуже невеликий розріз шкіри в області пупка, який в подальшому гоїться без рубців і шрамів у найкоротші терміни.

Лапароскопічна хірургія SILS широко застосовується в медичному центрі «Леомед» і вже завоювала безліч позитивних відгуків пацієнтів.

Сучасні палати зі спеціальними функціональними ліжками, якими забезпечена клініка лапароскопічної хірургії «Леомед», роблять перебування пацієнтів у стаціонарі максимально комфортним та створюють всі умови для більш швидкого та легкого перебігу післяопераційного періоду. Під час відновлювального періоду обов'язково здійснюється постійний моніторинг стану пацієнта.

Ціни на лапароскопію

Які ціни на послуги у напрямі «лапароскопія»? Клініка «Леомед» гармонійно поєднує в собі ціну та якість, завдяки чому заслужила захоплені відгуки пацієнтів. Лояльні ціни, постійні акції, найвигідніші пакети послуг — все це пропонує своїм пацієнтам «Леомед».

Вартість наших послуг

Лапароскопічна герніоалопластика пахвинної грижі (без вартості анестезії)
15000,00 грн.
Лапароскопічна герніалопластика пупкової грижі (без вартості анестезії)
18000,00 грн.
Лапароскопічне лікування діафрагмальних гриж (без вартості анестезії)
20000,00 грн.
Лапароскопічне лікування ГЕРХ (гастроезофагеальної рефлюксної хвороби)
25000,00 грн.
Лапароскопічна апендектомія біологічно активним зварюванням, зі зварюванням судин
20 000,00 грн.
Лапароскопічна холецистектомія біологічно активним зварюванням, зі зварюванням судин
19 000,00 грн
Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону