Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Лапароскопічні урологічні втручання
Лапароскопічна урологія — фото №2

ЛАПАРОСКОПІЧНА УРОЛОГІЯ

Лапароскопія в урології стала широко застосовуватись відносно недавно, проте вже зараз можна говорити про очевидну високу ефективність цієї методики.

Підтвердженням цього є застосування лапароскопічних методів у провідних світових клініках та хірургічних центрах.

У клініці «Леомед» лапароскопія в урології представлена такими маніпуляціями:

  • Лапароскопічна радикальна простатектомія та тазова лімфодисекція.
  • Лапароскопічне кліпування насіннєвої вени при варикоцелі.
  • Лапароскопія нирки при доброякісних та злоякісних захворюваннях.
  • Лапароскопічна нефропексія при опущенні нирки.
  • Лапароскопічна пластика лоханочно-сечовідного сегмента.
  • Лапароскопія сечоводу.
  • Заочеревинна лімфаденектомія при злоякісних ураженнях яєчка.
  • Лапароскопічне кліпування насіннєвої вени при варикоцелі.
  • Лапароскопічне видалення кіст нирок.

Лапароскопічний метод вважається «золотим стандартом» хірургічного лікування у урології, а й у інших напрямах медицини.

І це цілком заслужено, оскільки лапароскопія нирки, сечоводу, яєчка не тільки ефективна, а й безпечніша, ніж традиційна хірургія. Лапароскопічна процедура (лікувальна чи діагностична) починається з підготовчого етапу та анестезії.

Специфіка виконання лапароскопічних операцій в урології

На відміну від відкритих порожнинних операцій, лапароскопічні операції в урології (лапароскопія нирки, сечоводу, яєчка) можуть проводитись під спинномозковою анестезією, яка набагато легше переноситься пацієнтами.

Під час оперативного втручання замість великих розрізів, уролог виконує невеликий мікророзріз, або робить один або кілька невеликих отворів. Потім у них вводиться лапароскопічний провідник для спеціального дуже тонкого та гнучкого хірургічного інструментарію – ендоскопа. Під контролем зображення на моніторі медичний персонал, включаючи лікарів хірургів, може контролювати процес операції в реальному часі.

Будь-яка лапароскопія виконується без ушкодження здорових тканин. Лікар бачить клінічну картину зсередини та оцінює ситуацію безпосередньо в зоні поразки, тому шанси прийняти правильне рішення у складних ситуаціях зростають.

У медичному центрі «Леомед» лапароскопічні урологічні втручання (лапароскопія сечоводу, нирки, або яєчка) виконують кваліфіковані лікарі з великим досвідом та стажем роботи. У ході діагностики захворювань та їхнього оперативного лікування застосовується сучасне інноваційне обладнання, яке відповідає європейським стандартам. Дотримуються всі умови асептики та антисептики.

Звертаючись до клініки за допомогою, пацієнт отримує не лише якісне сучасне лікування, а й уважне ставлення, турботу та комфортне обслуговування.

Лапароскопія в урології, вартість операції

Операція лапароскопії в урології, вартість має різну. Залежно від виду і тяжкості патології, від обсягу оперативного втручання, від анестезії, що застосовується, і наявності ускладнень.

Отже, скільки в клініці «Леомед» коштує лапароскопія в урології? Вартість послуги можна точно дізнатися лише після консультації лікаря та повного обстеження пацієнта.

Лапароскопія в урології, вартість якої трохи вища, якщо порівнювати з традиційним хірургічним втручанням, має багато переваг. Головні з них – швидкість процедури, ефективність, безпека, бездоганний косметичний вид післяопераційної галузі.

Завдяки висококваліфікованій, досвідченій команді професіоналів, а також надточному сучасному обладнанню, яким оснащена клініка «ЛеоМед», пацієнт може не переживати за своє здоров'я або будь-який ризик післяопераційних ускладнень. Вартість послуг тут також приємно здивує!

Вартість наших послуг

Лапароскопічне лікування варикоцеле
15000,00 грн
Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону