Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Інноваційні лапароскопічні методи

ЛАПАРОСКОПІЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ЛЕОМЕД»

У медичному центрі «Леомед» виконується малоінвазивна діагностика та лікування інноваційними лапароскопічними методами за такими напрямками: загальна хірургія, гінекологія та урологія.

Операції виконуються кваліфікованими досвідченими фахівцями з великим стажем клінічної роботи у сучасних обладнаних усім необхідним операційних. На етапі відновлення у післяопераційному періоді пацієнти можуть перебувати у комфортних функціональних палатах.

Коли застосовується лапароскопія

Лапароскопія у загальній хірургії

Лапароскопічні методи у хірургії

В абдомінальній хірургії лапароскопічні методи знаходять все ширше застосування завдяки малоінвазивності, скорочення термінів післяопераційного періоду відновлення, зниження медикаментозного навантаження на організм. Нові хірургічні методи дозволяють звести до мінімуму пошкодження під час операції. Серед найбільш затребуваних хірургічних послуг – усунення грижового випинання за допомогою синтетичного імпланту методом герніопластики у ненатяжний спосіб.

Лапароскопія у гінекології

Мініінвазивна лапароскопічна хірургія

Нині лапароскопія – це золотий стандарт оперативної гінекології. Наприклад, часто використовується метод SILS (Single-Incision Laparoscopic Surgery), який є останнім інноваційним досягненням в мініінвазивній лапароскопічній хірургії і дозволяє лікареві робити хірургічні операції через всього один мікророзріз шкіри в області пупка.

Лапароскопія в урології

Хірургічне втручання на мікроскопічному рівні

В урології лапароскопічні методи діагностики та лікування стали застосовуватись відносно недавно, але стрімко завойовують популярність серед пацієнтів. Лапароскопія дозволяє дуже якісно провести втручання і в той же час не пошкоджуючи здорові органи, виконати видалення пошкоджених тканин або новоутворень буквально на мікроскопічному рівні з мінімальною кількістю ускладнень та в найкоротший термін.

Переваги проведення лапароскопії у медичному центрі «ЛЕОМЕД»

 • Великий досвід хірургічного лікування
 • Сучасне оснащення клініки
 • Висока кваліфікація спеціалістів центру
 • Комфортні палати для відновлення після операцій
 • Інноваційні технології оперативних втручань

Науково-технічний прогрес простежується у кожній галузі сучасного життя та медицина — не виняток. Завдяки розробці надточного комп'ютеризованого хірургічного інструментарію стала можливою малоінвазивна лапароскопія.

На сьогоднішній день лапароскопія – найбільш застосовуваний та безпечний метод операції.

Відомо, що розрізи, що виконуються в ході традиційної хірургічної операції, мають серйозний ризик розвитку ускладнень у післяопераційному періоді. Малоінвазивна лапароскопія у свою чергу проводиться без розрізів, внаслідок чого є безпечнішою та ефективнішою.

Малоінвазивна лапароскопія проводиться за допомогою ендоскопу. Ендоскоп - це хірургічний інструмент, який має вигляд тонкої трубки, оснащеної мікрокамерою, освітлювачем, відсмоктувачами та інструментами для проведення хірургічного втручання. До зони оперативного втручання ендоскоп проводиться через невеликі проколи в тілі, або через природні отвори організму (наприклад, доступ до головного мозку відбувається через ніздрі).

Завдяки малоінвазивній лапароскопії в центрі Леомед у Києві стало можливим видалення нирки, ниркового каміння, надниркового залози, апендикса, жовчного міхура, простати, різних кіст, пухлин — і все це без єдиного розрізу!

У ході лапароскопічної операції кровотеча мінімальна або зовсім відсутня, що допомагає більш точно розглянути зону оперативного втручання.

Крім цього, камеру можна рухати в різні боки, а зображення, яке виводиться на екран, збільшуватиметься в кілька разів. Це допомагає отримати більш давальну картину та уникнути помилок.

Отже, малоінвазивна лапароскопічна операція має безліч переваг, а саме:

 1. Малоінвазивна операція з використанням ендоскопа займає менше часу, ніж звичайне хірургічне втручання.
 2. Операція проводиться здебільшого під місцевим наркозом, що зменшує медикаментозне навантаження на організм пацієнта.
 3. У післяопераційному періоді медикаментозна терапія проводиться також значно меншому обсязі, ніж після традиційного хірургічного втручання.
 4. Відновлювальний період зазвичай триває трохи більше 2-3 днів, отже скорочується і період перебування у медичному центрі.
 5. Відсутність післяопераційних рубців - після малоінвазивної лапароскопії може залишитися лише ледь помітний шрам у місці проколу.
 6. Невелика кількість протипоказань.

Центр лапароскопії «Леомед» надає широкий спектр малоінвазивних послуг, серед яких діагностика та лікування інноваційними лапароскопічними методами в таких напрямках, як загальна хірургія, гінекологія, урологія. Пацієнту гарантовано не лише проведення даних маніпуляцій на найвищому рівні, а й ретельний післяопераційний догляд, комфортні умови перебування.

Крім цього, центр лапароскопії «Леомед» у Києві славиться своїми лояльними цінами, завдяки чому додатково заслужив гарні відгуки пацієнтів.

Лапароскопія: ціни на операцію

Скільки коштує лапароскопія у Києві? Ціна залежить від багатьох факторів — насамперед від центру, або клініки, де проводитиметься операція, та від кваліфікації фахівців.

Крім цього, за такого хірургічного методу, як лапароскопія, ціна операції залежатиме від патології, від того, в якій порожнині організму проводитиметься операція, від наркозу, від складності втручання, від обсягу медикаментозної терапії.

Наприклад, у гінекології на таку процедуру, як лапароскопія, у Києві ціна в середньому становить 10 000-15 000 грн. Якщо йдеться про повне видалення матки (гістеректомія), то малоінвазивна операція може коштувати пацієнтці ще дорожче. Ціни на малоінвазивні операції в урології та на органах черевної порожнини знаходяться приблизно в такому самому діапазоні.

Скільки коштує в медичному центрі «Леомед» лапараскопія? Ціни на операції можна побачити нижче у прайсі.

Слід врахувати, що за такого втручання, як лапароскопія, ціна часто не включає консультацій, обстежень, подальшого медикаментозного лікування. Тому ціни краще дізнаватися безпосередньо у адміністратора клініки.

Вартість наших послуг

Лапароскопічне лікування варикоцеле
15000,00 грн
Лапароскопічна герніоалопластика пахвинної грижі (без вартості анестезії)
15000,00 грн.
Лапароскопічна герніалопластика пупкової грижі (без вартості анестезії)
18000,00 грн.
Лапароскопічне лікування діафрагмальних гриж (без вартості анестезії)
20000,00 грн.
Лапароскопічне лікування ГЕРХ (гастроезофагеальної рефлюксної хвороби)
25000,00 грн.
Лапароскопічна апендектомія біологічно активним зварюванням, зі зварюванням судин
20 000,00 грн.
Лапароскопічна холецистектомія біологічно активним зварюванням, зі зварюванням судин
19 000,00 грн

Відгуки пацієнтів

Руслана,

Хороший медичний центр. Усі працівники дуже ввічливі, незважаючи на наявність хвороби, від їх посмішок завжди піднімається настрій. Особлива подяка лікарю проктологу - Чихрадзе Олександру Костянтиновичу! Надзвичайно приємна людина, майстер своєї справи!!! Дуже рада, що звернулась до Вас по допомогу!

Ирина,

Звернулася за допомогою до лікаря-гінеколога потрапила до Тетяни Юріївни, лікар повністю вислухала мою проблему з розумінням віднеслась до проблеми. Дуже задоволена лікуванням та результатом. В майбутньому якщо з`являться якісь проблеми буду з задоволенням користуватися послугами лікарів саме цього центру.

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону