Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Методи лікування ронхопатії
Методи лікування ронхопатії

ЛІКУВАННЯ ХРОПІННЯ В КИЄВІ

у медичному центрі Леомед

Хропіння (ронхопатія) – специфічний звуковий феномен, який виникає при диханні під час проходження повітря через звужені області порожнини носа, глотки, гортані.

Лікування хропіння – процедура, яка допоможе покращити життя не лише вам, а й вашим рідним. Важливо розуміти, що сильне хропіння завдає шкоди здоров'ю. Він може стати причиною апное – зупинка дихання уві сні, яка може призвести до смерті. Люди, які зіткнулися з подібною проблемою, за нічний період дихання може зупинятися до 400 разів.

Небезпечні симптоми, які можуть стати наслідком або причиною хропіння:

Наслідки ронхопатії
 • Денна сонливість. Вона виникає через те, що хропіння може викликати часті мікропробудження головного мозку
 • Феномен колапсу (схлопування) глотки під час сну, або синдром апное сну (апное – зупинка дихання)
 • Для пацієнтів з хропінням характерні: розвиток гіпертонії, висока небезпека інфаркту міокарда, інсульту, раннє старіння

 

Хронічна недуга з часом викликає розвиток більш серйозних захворювань: патології серцево-судинної системи, кисневе голодування, загальна інтоксикація організму, пов'язана з порушенням обміну речовин. Крім того, протягом дня людина може відчувати постійну втому, а за підсумком придбати неврози та депресію.

Оперативне та ефективне лікування хропіння в Києві забезпечить клініка Леомед. Позбавлення проблеми не займе багато часу, і ви відразу зможете оцінити результат і насолодитися безпечним і якісним сном.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХРОПІННЯ:

 • Медикаментозний
 • Хірургічний
 • Лазерна увулопалатопластика

Лікування проблеми у медичному центрі Леомед

У нашій клініці усунення проблеми можливе трьома методами:

 1. Медикаментозна.
 2. Хірургічна операція від хропіння.
 3. Лазерна увулопалатопластика.

На консультації лікар визначить ступінь патології, проведе діагностику та запропонує варіанти виправлення ситуації. Третій спосіб лікування – найбільш переважний, якщо потрібне втручання. Лікар може призначити пацієнту увулотомію – резекцію язичка м'якого піднебіння. Лазерна увулопалатопластика - це сучасний підхід, який має на увазі вплив лазером на м'яке небо, піднебінний язичок і дужки.

ПРИЧИНИ ХРОПІННЯ

 • Викривлення носової перегородки
 • Присутність поліпів у носі
 • Ожиріння
 • Запальні процеси слизової алергічної чи бактеріальної природи
 • Порушена будова м'яких тканин – язичка та м'якого піднебіння
 • Патологічне ослаблення м'язів язика у нічний час
 • Прийом спиртних напоїв напередодні увечері

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ХРОПІННЯ ЛАЗЕРОМ

 • Дозволяє впоратися з цим явищем лише за 1 сеанс;
 • Операція проводиться амбулаторно, малотравматично, безкровно, всього за 15-20 хвилин;
 • Більшість пацієнтів – повне звільнення від хропіння за сеанс.

Лазерна увулопалатопластика - це лікування хропіння (Київ) лазером, що передбачає вплив лазерним випромінюванням на м'яке небо, піднебінний язичок і піднебінні дужки.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЛЕОМЕД
Операції одного дня

Щадні операції одного дня

Лікарі вищої категорії

Фахівці високої кваліфікації

Досвід у проведенні операцій

Тисячі успішних операцій

Особливий підхід до кожного клієнта

Персональний підхід

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ХРОПУ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЛЕОМЕД

 • Консультація лор лікаря  680 грн.
 • Проведення прямої та непрямої ларингоскопії, передньої та задньої риноскопії, орофарингоскопії
 • Лікування хропіння лазером ВІД 10 000 грн.

 

Лікування хропіння в Києві — фото №1
Гущак Микола Всеволодович
Лікар оториноларинголог, спеціаліст з дитячої та дорослої оториноларингології.

Операційна оснащена найсучаснішим обладнанням, комфортні палати VIP рівня для післяопераційного періоду та відновлення після проведення операції

Відгуки пацієнтів

Марина,

Ходила в Леомед, чтобы узнать как избавиться от храпа, а то уставали и родители, и мой молодой человек, и друзья. Операция прошла легко и почти незаметно. Очень благодарна врачам!

Инна,

Прошла операцию по лечению храпа в Леомеде. Клиника находится недалеко от моего дома, решила не экономить на здоровье, тем более что симптомы апноэ у себя не раз замечала. Все в порядке вот уже два месяца! Спасибо! 

Сережа,

Записывался на такую операцию по просьбе жены: бурчала, что спать не даю, и вообще по тембру похож на соседей с дрелью. Очень аккуратно провели: болевые ощущения минимальны, периода после операции почти не заметил

Вартість наших послуг

Лікування піднебінного хропіння хірургічним способом (без вартості анестезії)
8000,00 грн.
Лікування піднебінного хропіння (увулопалатопластика) радіохвильовим ножем (без вартості анестезії)
9000,00 грн.
Лазерне лікування піднебінного хропіння (увулопалатопластика) без вартості анестезії
10000,00 грн.
Лазерне лікування піднебінного хропіння ускладнене (увулопалатопластика) без вартості анестезії
12500,00 грн.
Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону

Особливості лазерного лікування хропіння

Під час проведення увулопалатопластики вплив припадає на піднебіння та язичок, для проведення підтяжки піднебіння та укорочування язичка. При лазерному вплив травматизація при видаленні тканин мінімальна. Висока точність і повна відсутність кровотечі, а також стислість часу - не більше п'ятнадцяти хвилин - надає додаткового комфорту протягом операції. Завдяки лазерному випромінюванню дотримується абсолютна стерильність, а внаслідок цього - покращена регенерація м'яких тканин.

На відміну від хірургічного методу госпіталізація після операції не потрібна. За рахунок особливостей лазера, м'які тканини мінімально пошкоджуються, і, внаслідок цього, майже одразу коагулюють кровоносні судини. Це означає, що в момент операції і після неї лікування відбувається практично безкровно.

Лазерне лікування хропіння допомагає вам повністю як позбутися хропіння уві сні, так і поліпшити свій сон і сон своїх близьких, і абсолютно не хвилюватися через синдром апноє.

Лікування хропіння за допомогою лазера дозволяє не тільки позбутися надокучливої недуги, але й забути про різні проблеми зі здоров'ям, такі як:

 • порушення нормального спокійного сну (часті пробудження)
 • зниження лібідо, зниження потенції
 • кисневе голодування мозку, а також інших органів, що є причиною зниження активності, працездатності, пам'яті та реакції
 • зупинка дихання
 • захворювання серця (часто через перевантаження міокарда)

Сон - це час, коли м'язи людини повністю розслаблені, у тому числі м'язи м'якого піднебіння. Якщо під час сну людина перевертається на бік або лежить на спині, то м'язи м'якого піднебіння мимоволі починають вагатися. У зв'язку з цим можуть виникати такі незвичайні звуки.

У такому положенні важко дихати, оскільки перекриваються дихальні шляхи. У зв'язку з цим спляча людина відчуває ядуху і може навіть прокидатися. Але на ранок він найчастіше цього не пам'ятає, але почувається не дуже добре.

Метод лікування хропіння лазером називається увулопалатопластика. Це операція на небі та язичці в області носоглотки. Завдяки використанню лазера значно зменшується обсяг піднебінної тканини.

Лікування хропіння за допомогою лазера дозволяє відповісти на такі питання як позбутися хропіння жінці, як позбудеться хропіння дівчині, як позбудеться хропіння чоловікові і надати організму можливість вживати необхідну йому кількість кисню.

Лазерна коагуляція – це операція, яка проводиться амбулаторно та виконується під місцевою анестезією. Для повного одужання достатньо провести одну процедуру.

Скориставшись лазерним лікуванням, ви позбавитеся такої недуги, як хропіння, і більше не страждатимете від неповноцінного та нездорового сну.

Нашу клініку вибирають завдяки підходу, який передбачає лікування за один день. Усі наші фахівці – високої кваліфікації та великим досвідом на практиці. Ознайомитись із вартістю можна на сайті: остаточну ціну можна дізнатися на консультації.