Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Розширені внутрішньошкірні капіляри
Розширені внутрішньошкірні капіляри

ЛІКУВАННЯ СУДИННИХ ЗІРОЧОК (ТЕЛЕАНГІЕКТАЗІЙ)

у медичному центрі Леомед

Судинні зірочки (телеангіектазії) — це розширені внутрішньошкірні капіляри, які утворюють на шкірі «судинну зірочку». Це не просто косметичний дефект, а прояв початкової стадії варикозної хвороби та серйозний привід для звернення до лікаря-флеболога та лікування судин на ногах.

1570 грн.

1099 грн.

Причини розвитку «судинних зірочок»

  • Післяпологовий період

  • Варикозна хвороба

  • Хронічні захворювання печінки

  • Надмірна фізична напруга

  • Зловживання алкоголем

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ «СУДИННИХ ЗІРОЧОК»

СКЛЕРОТЕРАПІЯ СУДИННИХ ЗІРОЧОК

  • Введення в просвіт судини речовини, що спричиняє злипання стінок судини
  • Ефективна щодо досить великих телеангіектазій

Вартість від 3000 грн.

ВИДАЛЕННЯ СУДИННИХ ЗІРОЧОК ЛАЗЕРОМ

  • Застосовується за наявності поширеної судинної сітки
  • Стінки судини при високій температурі склеюються
ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЛЕОМЕД
Методи лікування судинних зірочок

Широкий вибір способів лікування

Видалення судинних сіточок лазером

Висока кваліфікація лікарів-флебологів

Причини розвитку телеангіектазій

Тисячі задоволених клієнтів

Лікування судин на ногах

Персональний підхід до кожного клієнта

Лікування судинних зірочок — фото №1
Гончаренко Андрій Васильович
Лікар хірург, судинний хірург

Слід проконсультуватися з судинним хірургом (флебологом), якщо ви спостерігаєте у себе якісь із перерахованих вище симптомів, оскільки вони можуть свідчити про наявність серйозних захворювань судин

Поява судинних зірочок – сигнал, що необхідно зміцнювати судини. Судинні зірочки на ногах – зазвичай червоні чи сині, лінійні
або деревоподібні. Вони утворюються через те, що лопаються судини на ногах.

Лікування судинних зірочок

Судинні зірочки є ретикулярною формою варикозного розширення вен. Це означає, що лікувати їх необхідно так само, як і варикоз. Судинні зірочки лікуються за допомогою склеротерапії, застосування препаратів за призначенням лікаря або комплексу лікувальних вправ.

Комплекс вправ застосовується у початковій стадії виникнення судинних зірочок. На пізнішій стадії розвитку застосовується медикаментозне, і, у деяких випадках, комплексне лікування.

 

На початковій стадії виникнення судинних зірочок рекомендується носити спеціально виготовлений компресійний трикотаж. Його можна придбати в аптеках. Крім того, на початкових стадіях можливе видалення судинних зірочок за допомогою лазера. На жаль, цей спосіб, хоч і є таким самим швидким і практично безболісним, як і склеротерапія, застосовується виключно у разі наявності судинної сітки.

При лікуванні за допомогою медикаментів використовуються гелі, мазі та креми, а також препарати, які збільшують тонус вен та сприяють боротьбі організму проти запалень та набряків.

Найшвидший спосіб лікування на прогресуючих стадіях – склеротерапія. Курс лікування починається від двох і більше процедур, залежно від стадії, де перебуває хвороба. У судинні зірочки за допомогою голок вводиться спеціальний препарат, який впливає на розширені вени, допомагаючи їм спадати та звужуватися.

Вартість наших послуг

Склеротерапія судинних зірочок
від 3000 грн

Відгуки пацієнтів

Елена,

В моей семье варикоз был наследственным заболеванием, пострадала и я. Так как живой пример бабушки стоял перед глазами, галопом понеслась выбирать клинику. Коллега с работы посоветовала Леомед. Я пришла на консультацию, и мне понравилось. Постоянно идут какие-то акции, можно прицениться и выбрать что-то еще, и персонал внимательный, толковый и обходительный. 

Максим,

Работаю учителем в школе. Работа в группе риска, оно и понятно – появились звездочки на ногах, особо никому не мешали, но решил все же вылечить. Пришел в Леомед на консультацию, ушел с рецептом. Лечусь и доволен. Хотя, конечно, со склеротерапией или лазером было бы намного быстрей.

Мария,

На восьмом месяце на ногах появились звездочки. Я консультировалась у флеболога в центре Леомед, и сразу же после родов воспользовалась склеротерапией, так как хотела максимально быстро избавиться от этой проблемы. Я рада, что обратилась в Леомед. Мне подробно объяснили достоинства и недостатки каждого метода, после чего я приняла решение.