Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Виправлення естетичних недоліків обличчя та тіла
Виправлення естетичних недоліків обличчя та тіла

Ліпоскульптура

Маніпуляції з виправлення естетичних недоліків обличчя та тіла шляхом використання власних жирових клітин. Нова технологія дозволяє робити мікропроколи, після яких не залишається шрамів та слідів, під час швидкого періоду відновлення пацієнт почувається комфортно, практично без больових відчуттів.

Переваги ліпоскульптури
До
Високотехнологічна методика надання форм
Після
Ліпоскульптура — фото №7
До
Протипоказання для ліпоскульптури
Після
Реабілітація після ліпоскульптури
До
Підготовка до ліпоскульптури
Після
Ліпоскульптурування тіла
До
Ліпомоделювання живота
Після
Корекція контурів тіла
До
Ліпоскульптуринг
Після

Ліпоскульптура дає широкі змоги ювелірного виправлення багатьох недоліків зовнішності. За її допомогою коригуються дефекти, моделюється силует, омолоджуються різні анатомічні зони. Операція не має обмеження за віком.

Перевагою ліпоскульптури є те, що вона є високотехнологічною методикою, яка дозволяє домагатися практично ідеальних форм тонко, дбайливо і щадно. Перший етап операції – обережний забір жиру, щоб не зруйнувати життєздатні адипоцити, які після пересадки мають прижитися у потрібній зоні. Хірургічні інструменти (особливо тонкі канюлі) вводяться через дуже малі проколи на шкірі. Дії хірурга обережні, важливо не пошкодити навіть найменші кровоносні судини та нервові волокна. Оскільки цей етап операції супроводжується мінімальним ушкодженням тканин, це значно вкорочує період відновлення та прискорює загоєння.

Потім зібраний матеріал у лабораторних умовах очищається від різних домішок та крові, з нього виділяються життєздатні фракції. На завершення процесу виділені адипоцити вводяться в рецепієнтні тканини анатомічної зони, що потребує корекції.

Безперечними перевагами операції ліпоскульптури є мала травматичність, мінімальна кількість ускладнень, дуже короткий період реабілітації, природні контури тіла. Велике значення має і те, що на місцях, де проведено відкачування жиру, надмірна повнота не виникає.

Для проведення ліпоскульптури протипоказань небагато.
Варто відмовитися від маніпуляцій у таких випадках:

  • Діагностовано появу злоякісних та доброякісних новоутворень
  • Пацієнт страждає від захворювань ендокринної та серцево-судинної систем.
  • Вагітність та годування немовляти
  • Висип на тілі
  • Інфекційні захворювання, висока температура тіла

Наші спеціалісти

Яцишин Ігор

Лікар пластичний хірург. Вища категорія, кандидат медичних наук

Стаж роботи 25 років

Детальніше

Реабілітація

Як за будь-якої операції, після ліпоскульптури потрібен період реабілітації, хоча хірургічне втручання мінімальне. Потрібно ще до операції підібрати якісну коригуючу білизну. Вона допоможе створювати та закріплювати красиві нові форми тіла. Не можна плавати ні в басейні, ні в природних водоймах. Організму після операції можуть пошкодити ультрафіолетові промені, тому засмага протипоказана. На весь період відновлення відмовтеся від занять спортом, зменшіть фізичні навантаження. Не варто палити та вживати спиртні напої, важливо збалансувати харчування та дотримуватися дієти.

Підготовка до операції

Ліпоскульптура - це повноцінна операція, тому потрібно ретельно до неї підготуватися. Насамперед лікар призначає обстеження для з'ясування стану здоров'я пацієнта. Тільки після виключення всіх несприятливих факторів та протипоказань призначається операція. Не менше місяця перед ліпоскульптурою не можна пити спиртне, курити - це потрібно для того, щоб жирова тканина краще закріпилася, і естетичний результат був вищим. Якщо пацієнт приймає препарати, що знижують згортання крові, їх слід відмінити. Важливо до та після операції харчуватися здоровою їжею, збалансувати раціон, не приймати біодобавки.

Відповіді на запитання, які часто хвилюють наших пацієнтів

У чому перевага жирової тканини перед імплантами?

Жирова тканина з донорських ділянок аутологічна. Тому не виникає проблем із сумісністю, організм її не відкидає. Також не виникають алергічні та аутоімунні реакцій, не формується фіброзна капсула в зоні, що коригується.

Який наркоз застосовують при ліпоскульптурі?

Операція проводиться під місцевою анестезією. Однак, якщо у пацієнта низький больовий поріг або страх зазнати болю, лікар може запропонувати вибір: загальний наркоз чи внутрішньовенну седацію. У разі вводять препарати, після яких настає медикаментозний сон, його вплив на організм м'якше.

Наскільки травмуються тканини при ліпоскульптурі?

Операція малотравматична. Усі маніпуляції виконуються за допомогою дуже тонких голок. Тому після операції на тілі не залишається слідів, не ушкоджуються нервові закінчення, судини. У багатьох випадках відсутні гематоми та набряки, а якщо вони з'являються, то зникають швидше, ніж за інших видів пластичних операцій.

Відгуки пацієнтів

Вячеслав,

Впечатления от клиники самые позитивные. Приветливый персонал, профессиональные доктора, которые знаю свое дело. Очень понравился уровень сервиса, буду рекомендовать эту клинику всем своим знакомым.