ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Правила знаходження у стаціонарі

Правила знаходження пацієнтів у денному стаціонарі та відвідування пацієнтів родичами

  1. В операційний блок, що включає денний стаціонар пацієнт, якому буде проведена операція, проходить в одноразових тапочках і бахилах. Тапочки та бахіли видаються у медичному центрі. Взуття, верхній одяг, сумки залишаються у гардеробі на ресепшн. Допускається принести піжаму, рушник, гребінець, питну воду. Зубну щітку, зубну пасту, змінну білизну, чашку, ложку-при знаходженні в стаціонарі більше 6 годин.
  2. Проносити продукти харчування, сигарети, спиртне, власні медикаменти категорично забороняється.
  3. Відвідувачі допускаються на короткострокові відвідування лише у присутності лікаря чи медичної сестри на весь час відвідування. Відвідування трохи більше 15 хв. Відвідувач має право на відвідування пацієнта лише в одноразовому одязі: халат, капці, бахіли (видаються у медичному центрі). Верхній одяг та взуття необхідно залишити у гардеробі на ресепшн. Продукти харчування та інші предмети допускається приносити лише за погодженням із медичним персоналом лікувального закладу. Категорично забороняється відвідувачам проводити самостійно маніпуляції у стаціонарі: уколи, перев'язки; втручатися у проведення маніпуляцій: чіпати голки, регулювати швидкість інфузій, транспортувати пацієнта (повертати, піднімати) без лікаря, приймати рішення про прийом не призначених лікарем медикаментів. Забороняється перегляд фільмів, прослуховування гучних передач та музики, куріння та розпивання спиртних напоїв

  4. Пацієнтам та відвідувачам не дозволяється самостійно залишати денний стаціонар та проходити в операційну та інші кабінети. Рекомендований час перебування в стаціонарі встановлює лікар, його тривалість зазначена в попередній калькуляції послуг. У разі прийняття пацієнтом рішення про достроковий вихід зі стаціонару вартість за перебування в стаціонарі не повертається.

При порушенні правил знаходження пацієнтів та відвідувачів адміністрація має право достроково виписати пацієнта з медичного закладу, вказавши у виписці, що пацієнт порушує рекомендації та режим лікувального закладу та застосувати штраф на розсуд адміністрації.

Лікувальна установа не несе відповідальності за здоров'я пацієнта, який порушив правила перебування у денному стаціонарі.