ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Програми мед. обслуговування

Програма медобслуговування (1 рік)

Ця програма покриває всі консультації сімейного лікаря та медичної сестри в поліклініці протягом року та телефонне консультування у разі потреби.
Включає щорічний профілактичний огляд терапевта зі здаванням загальноклінічного аналізу крові, загальноклінічного аналізу сечі, вимірювання артеріального тиску, зняття електрокардіограми з розшифровкою, проведення біохімічного аналізу крові, АСТ, АЛТ, білірубін, загальний холестерин, гл0коз0

А також один раз на рік профілактичний огляд інших спеціалістів:
Лора - 250,00
Ендокринолога – 250,00
Невропатолога – 250,00
Проктолога – 275,00
Гінеколога для жінок – 250,00
Уролога - 250,00
(ціна консультацій з прайсу 1525,00 грн)

УЗД органів ШКТ, малого тазу (для жінок), передміхурової залози (для чоловіків), щитовидної залози, молочних залоз (для жінок). (ціна УЗД з прайсу для жінок-830,00 грн, для чоловіків-640,00 грн.)
При необхідності лікування за виявленими патологіями наступні прийоми профільних фахівців з призначенням лікування проводяться з 20% знижкою. Хірургічне лікування проводиться із 15% знижкою. Виїзд лікаря додому здійснюється зі знижкою 50%.
На курс масажів знижка 20%.
Перев'язки в післяопераційному періоді - безкоштовні.


Переваги програми для клієнтів

Закріплення особистого сімейного лікаря-терапевта широкого профілю, який володіє методами діагностики та лікування захворювань пацієнтів різного віку: від новонароджених дітей до людей похилого віку.

Сімейний лікар, знаючи особливості здоров'я, кваліфіковано надає допомогу, координує дії інших фахівців, узагальнює результати та формує індивідуальні плани лікування.

Кількість консультацій сімейного лікаря без обмежень.

До програми включені такі послуги медичної сестри: вимірювання артеріального тиску, вимірювання температури, ваги, проведення внутрішньом'язових та внутрішньовенних ін'єкцій, постановка крапельниць та спостереження у денному стаціонарі, взяття аналізів медсестрою та забори крові при проведенні лікування, призначеного лікарями нашого медичного закладу. В даному випадку пацієнт оплачує лише медикаменти та витратні матеріали. Додатково оплачуються специфічні маніпуляції.

У межах цієї страхової програми, у разі виникнення захворювань, застрахований отримає медичну допомогу у сумі, значно перевищує страховий платіж.
Програма є ідеальним рішенням забезпечення медичної допомогою всіх членів сім'ї, дітей, літніх батьків, т.к. звільняє їх від оплати та дозволяє приховати від них певну вартість медичних послуг.

Разом вартість цієї програми – 5000,00 гривень на рік на одну особу (за умови страхування мінімум 3 членів сім'ї), 6500 гривень при страхуванні однієї фізичної особи.