Назад

ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Корекція форми носа
Корекція форми носа

Ринопластика у Києві (пластика носа)

Ринопластика – пластична операція, яка спрямована на усунення дефектів, горбинки, відновлення або виправлення форми носа. Подана операція часто поєднується із септопластикою – виправленням перегородки. Хірургічне втручання дозволяє вирішити як естетичні, так і вроджені, набуті дефекти. Медичний центр Леомед пропонує унікальні методи корекції, використовуючи сучасне обладнання нового покоління.

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОПЕРАЦІЙ
Хірургічне втручання на зовнішньому носі
До
Пластика носа
Після

Видалення горбинки носа

Зазвичай видалення горбинки носа відмінно помітно оточуючим і швидко змінює зовнішність пацієнта на краще

Виправлення перегородки носа
До
Лазерна ринопластика
Після

Зменшення довжини носа

При зменшенні довжини носа відбувається вкорочення перегородки носа і кінчик носа злегка піднімається.

Зменшення довжини носа
До
Лазерна риносептопластика
Після

Септопластика – виправлення перегородки носа

Риносептопластика з відновленням правильного скелета носа, крім естетичної проблеми, зазвичай вирішує проблему порушення носового дихання.

Непропорційність відділів носа
До
Показання до пластики носа
Після
Закрита ринопластика
До
Відкрита ринопластика
Після
Комп'ютерне моделювання в ринопластиці
До
Пластика перегородки носа
Після

Ринопластика носа: види та показання

Риносептопластика спрямована на усунення низки дефектів, що заважають повноцінно жити або викликають психологічний дискомфорт. Коли операція рекомендована:

 • Проблематичне дихання.
 • Порушені вроджені чи набуті анатомічні структури. Мета – вирівняти, провести зменшення обсягів та ін.
 • Розширені чи деформовані крила носа.
 • Сильний вигин, незадовільна форма кінчика носа.
 • Наслідки опіків, падінь, травмування та інших ушкоджень.
 • Зміщення.

Методика підбирається, виходячи з діагнозу та стану пацієнта. Насамперед процедура розподіляється на категорії залежно від типу операційного доступу. За цим критерієм пластика носа може бути наступною:

 • Відкрита – передбачає виконання розрізу вздовж носової перегородки із зовнішнього боку. Застосовується при виправленні сильних естетичних та функціональних дефектів. Така маніпуляція є найбільш травматичною, але при цьому вона гарантує результативний ефект.
 • Закрита - техніка хірургії, що щадить, яка рекомендована при особливому переліку вад. Застосування ендоскопічного обладнання дає можливість хірургу у процесі контролювати свої дії.
 • Ревізійна - повторна пластика, що проводиться для усунення негативних наслідків попередніх втручань.

Методика пластичної операції носа підбирається безпосередньо під ситуацію та стан пацієнта.

ПОКАЗАННЯ ДО ПЛАСТИКИ НОСУ:

 • Надмірна довжина носа, непропорційність відділів носа
 • Деформації після травм, уроджені вади розвитку
 • Горбинка, сідлоподібна форма носа
 • Великі ніздрі, порушення носового дихання

Підготовка до ринопластики

Однією з особливостей хірургічної процедури у медичному центрі Леомед є повноформатна підготовка. На першій консультації виконується детальний огляд та оцінка, які дозволяють підібрати передбачуваний тип корекції. Після цього пацієнт вирушає на повноформатне медичне обстеження, яке дає можливість виключити хронічні захворювання. Стандартний пакет: загальні аналізи крові, сечі, біохімія, ЕКГ, рентген носової порожнини.

За 10 днів до риносептопластики рекомендується виключити вживання нікотину та алкоголю, фізичні навантаження. Також варто обмежити попадання у стресові ситуації та перевтому. Важливо, щоб організм був готовий до стресу. Через це найкращий час для втручання – відпустка.

За результатами обстежень складається клінічна картина, з якої легко підібрати відповідний варіант втручання. Корекція носа проводиться лише після проходження повного переліку підготовчих процедур.

Які види ринопластики існують?

 • Зменшення носа
 • Видалення горбинки носа
 • Корекція кінчика носа
 • Пластика спинки носа
 • Корекція крил носа
 • Септопластика – пластика перегородки носа

Як виконується ринопластика

Лікарі медичного центру Леомеда складають індивідуальний план безпосередньо для кожного пацієнта клініки. Після узгодження всіх деталей підбирається варіант знеболювання. У процесі застосовується сучасне лазерне та ендоскопічне обладнання. Тривалість операції залежить від складності ситуації. Результат повністю відповідає комп'ютерній моделі, що складається заздалегідь. Застосування лазерної технології зменшує синці та травмування м'яких тканин.

Реабілітація – триває до 1 місяця. Фіксуючий гіпс знімається через 1,5-2 тижні. Цього часу достатньо, щоб зійшли набряки, синці. Крім того, враховуються індивідуальні особливості організму кожного, тому період відновлення може бути прискореним, так і затягнутим.

Наважуючись на ринопластику, ціна та професіоналізм хірурга – ключові фактори при виборі клініки. Фахівці центру Леомед – лікарі-практики з великим досвідом роботи. Лікарі регулярно проходять підвищення кваліфікації та навчання роботи з обладнанням нового покоління.

Співпраця з медичним центром передбачає прозорість взаємин. Пацієнт заздалегідь повідомляється про можливі ризики. Вартість вказується на початковому етапі, тому завжди знаєте, за що платите. Відгуки на сайті допоможуть визначитися з лікарем, який контролюватиме стан до повного відновлення.

Пластичний хірург
Гущак Микола Всеволодович
Пластичний хірург. Лікар оториноларинголог. Стаж роботи 10 років

Причинами корекції форми носа може бути як вроджена, і набута – посттравматична деформація. Пластичний хірург здійснює втручання на кістковому і хрящовому відділах носа, щоб прибрати «горбинку», вирівняти спинку, підняти, вкоротити або звузити кінчик. Причому, у деяких випадках потрібна корекція крил носа - при їх асиметрії або надмірній ширині основи носа.

Пакет 1

Ринопластика 1-го відділу

Операція проводиться на одному з відділів носа

Вартість операції  55 000 грн. 

* додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу

Пакет 2

Ринопластика 2х відділів

Операція проводиться на двох відділах носа

Вартість операції 75 000 грн. 

* додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу

Пакет 3

Ринопластика без рубців

Ринопластика закрита

Вартість операції 123 000 грн.

* додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону

5 САМИХ ЧАСТІШИХ ПИТАНЬ ПО РИНОПЛАСТИЦІ

З якого віку можна виконувати ринопластику?

Ринопластику можна виконувати з 14-16 років, коли формування носа остаточно завершується. Ідеального віку для операції немає, т.к. вона може бути виконана і у дітей, наприклад, які страждають на розщеплення верхньої губи, і у літніх пацієнтів з вираженими віковими змінами носа. Обмеження для пацієнтів можуть бути пов'язані зі станом здоров'я, емоційною лабільністю.

Що таке закрита та відкрита ринопластика носа

Закрита ринопластика - це метод, при якому всі розрізи проводяться всередині носа. Зовні рубців не залишається. Метод застосовується при більшості первинних операцій та деяких повторних ринопластиках.

Відкрита ринопластика - це техніка, за якої внутрішній розріз шкіри впливає на шкірну частину перегородки носа або колумеллу. Що дозволяє виконати корекцію носа та перегородки з більшою точністю. У деяких випадках відкрита ринопластика є можливим варіантом операції. Через місяць після такого втручання знайти лінію розрізу колумели важко.
На консультації обговорюються обидві техніки хірургічного втручання. Як правило, зупиняються на тій, яка є більш прийнятною для Вашого випадку.

Наскільки важливе комп'ютерне моделювання в ринопластиці?

Комп'ютерне моделювання - це гарантія результату і результат операції. Це інструмент спілкування та розуміння між хірургом та пацієнтом. Комп'ютерне зображення необхідно, щоб пацієнт зміг наочно зрозуміти, яких змін можна досягти за допомогою операції.

Яка тривалість операції?

Тривалість операції залежить від завдань, які стоять перед хірургом і може займати від 40 хвилин до 3 годин. Стандартна операція триває до півтори години.

Наскільки сильно можна змінити форму та розмір носа?

Межі змін форми носа та його розмірів визначаються анатомічними особливостями будови структур носа та форми обличчя. У випадках, коли не пред'являються завищені вимоги, практично кожен пацієнт може отримати бажаний результат.

Вартість наших послуг

Операція одному відділі носа (додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу)
55 000,00 грн.
Операція на двох відділах носа (додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу)
75 000,00 грн.
Операція на трьох відділах носа (додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу)
90 000,00 грн.
Операція закритим методом (додатково оплачуються аналізи, наркоз, перебування у стаціонарі 1 добу)
123 000,00 грн.

Відгуки пацієнтів

Вячеслав,

Впечатления от клиники самые позитивные. Приветливый персонал, профессиональные доктора, которые знаю свое дело. Очень понравился уровень сервиса, буду рекомендовать эту клинику всем своим знакомым.

Корнишенки,

Здравствуйте!
Выражаем свою благодарность клинике Леомед, в особенности доктору Журавлю Алексею Юрьевичу, медсестре Александре, доктору анестезиологу, и всем тем, кто принял участие в операции — лазерная септопластика. Мы благодарны Вам за заботу и опеку на протяжении всего периода, когда мы находились в клинике. Уважаемые, спасибо Вам огромное! Долгих лет процветания и успехов!