ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Угода користувача

Використання сайту leomed.ua Користувачем означає, що Користувач приймає та зобов'язується дотримуватись усіх наступних умов цієї Угоди. Адміністрація leomed.ua залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які набирають чинності з моменту опублікування.

Основні терміни

Сайт - сукупність розміщених у мережі електронних документів (файлів), об'єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену leomed.ua. Стартову сторінку Сайту розміщено в мережі Інтернет за адресою leomed.ua.

Використання сайту leomed.ua Користувачем означає, що Користувач приймає та зобов'язується дотримуватись усіх наступних умов цієї Угоди. Адміністрація leomed.ua залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які набирають чинності з моменту опублікування.

Користувач Сайту (Користувач) - особа, яка здійснює доступ до Сайту та/або використовує та/або використовувала його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що вона повністю погоджується з положеннями Угоди, і що щодо неї можливе застосування вимог, встановлених Угодою.

Адміністрація Сайту (Адміністрація) – Медичний центр "ЛеоМед". Їй належать усі відповідні майнові права на Сайт, включно з правами на доменне ім'я сайту, нею здійснюється його адміністрування.

Контент - будь-яке наповнення інформаційного ресурсу, у тому числі у вигляді текстів, рецензій, коментарів, анонсів, фото, відео, зокрема новини та інші матеріали, опубліковані Адміністрацією Сайту на Сайті.

1. Предмет Угоди користувача
1. 1. Ця Угода користувача (далі Угода) є юридично зобов'язуючим договором між leomed.ua та Користувачем та регламентує використання сайту leomed.ua. Користувач визнає фізичну особу, яка належним чином приєдналася до цієї Угоди.

1. 2. Текст Угоди розміщено на сайті leomed.ua (далі Сайт) за адресою leomed.ua/polzovatelskoe-soglashenie. Угода набирає чинності з моменту початку користування Користувачем Сайту його сервісами та результатами інтелектуальної діяльності, розміщеною на ньому та діє протягом усього часу надання та використання послуг.

2. Обмеження відповідальності Адміністрації
2. 1. За жодних обставин Адміністратор не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які прямі, непрямі, ненавмисні збитки, включаючи втрачену вигоду або втрачені дані, заподіяння шкоди честі, гідності або діловій репутації, спричинених використанням Сайту або результатів інтелекту. , розміщених на сайті.

3. Адміністрація має право:
3. 1. У будь-який час змінювати оформлення Сайту, його Контент, список сервісів, змінювати або доповнювати використовувані скрипти, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті;

3. 2. При необхідності надсилати Користувачам електронною поштою повідомлення, що стосуються використання Сайту;

4. Користувач має право:
4. 1. Безкоштовно користуватися всім Контентом сайту в особистих цілях, не пов'язаних із метою отримання комерційної вигоди.

5. Користувач зобов'язується:
5. 1. Регулярно ознайомлюватися зі змістом цієї Угоди з метою своєчасного ознайомлення з її змінами.

5. 2. Користувач, використовуючи той чи інший розділ сайту, зобов'язується дотримуватись правил користування цим розділом сайту, якщо такі існують і описані в цьому розділі.

5. 3. Використовуючи інформацію з сайту, Користувач усвідомлює та враховує ризики, пов'язані з її можливою недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому загрозливою, образливою, наклепницькою, свідомо хибною, грубою, непристойною. Якщо це сталося, Користувач повинен негайно повідомити Адміністрацію про наявність такої інформації.

6. Права на Контент, розміщений на Сайті
6. 1. Усі результати інтелектуальної діяльності, що використовуються та розміщені на Сайті, а також сам Сайт є інтелектуальною власністю їх законних правовласників та охороняється законодавством України про інтелектуальну власність, а також відповідними міжнародними правовими конвенціями.

6. 2. Жодний Контент не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, завантажений, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або частинами, без попереднього дозволу правовласника, крім випадків, коли правовласник документально надав свою згоду на вільне використання матеріалу будь-якою особою, за винятком випадків, встановлених цією Угодою, а також чинним законодавством України;

6. 3. Використання Контенту, до якого Користувач отримав доступ виключно для особистого некомерційного використання, допускається за умови збереження всіх знаків авторства (копірайтів) або інших повідомлень про авторство, збереження імені автора у незмінному вигляді, збереження твору у незмінному вигляді.

6. 4. Усі матеріали, права на які належать Адміністрації Сайту leomed.ua, можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на серверах мережі Інтернет чи на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом та строком публікації. Цей дозвіл також поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти та сторінки мережі Інтернет. Єдиною умовою передруку та ретрансляції є пряме посилання на першоджерело leomed.ua. Попередньої згоди на передрук із боку видавців чи авторів сайту не потрібно.

6. 5. Для інтернет-ресурсів обов'язковою умовою будь-якого виду цитування є розміщення активного прямого гіперпосилання в кінці матеріалу.

6. 6. При використанні матеріалів не допускається переробка їхнього оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки за умови, що це не призводить до спотворення його змісту.

6. 7. Рейтинги, надані Адміністрацією Сайту leomed.ua, є інтелектуальною власністю сайту та захищені авторським правом.

Рейтинги, привласнені Адміністрацією Сайту, надаються без будь-яких гарантій, зокрема сервіс leomed.ua, не несе відповідальності за відомості, які можуть бути неповними або недостовірними.

Також, за жодних обставин Адміністрація Сайту leomed.ua не несе відповідальності перед фізичними та юридичними особами за будь-які збитки, повністю або частково заподіяний в результаті використання даних.

7. Заключні положення
7. 1. Ця Угода є публічною офертою відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України. Згоди користувача з умовами цієї Угоди (акцептом) вважається фактичне користування Сайтом, його сервісами та результатами інтелектуальної діяльності, розміщеним на ньому.

7. 2. Користувач та Адміністрація Сайту намагатимуться вирішити всі суперечки та розбіжності, що виникають між ними, шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити суперечки та розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцезнаходженням Адміністрації Сайту.