ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Бондаренко Тетяна Олексіївна — фото №1
Бондаренко Тетяна

Бондаренко

Тетяна Олексіївна

Лікар-дерматолог. Перша категорія.

Стаж роботи 11 років.

Залишити відгук

 

Біографія

2005 року закінчила Національний Мед Університет ім. О.О. Богомольця отримала сертифікат за спеціальністю дерматовенерологія, тобто. спеціаліста у сфері захворювань шкіри та хвороб, що передаються статевим шляхом.

Головний мотив, який спонукав мене вибрати професію лікаря - навчитися допомагати людям позбавлятися хвороб і зберігати своє здоров'я. Спеціалізацію із захворювань шкіри обрала тому що ця галузь медицини цікавила і тягла до вивчення більше за інших і звичайно ж інтуїція підказувала, що це саме моє покликання.

Після закінчення університету мене прийняли на роботу до відомчої поліклініки, де я пропрацювала майже 10 років. За цей період я відвідувала численні конференції, тренінги, курси підвищення кваліфікації в Академії післядипломної освіти та в результаті маю першу категорію з даної спеціальності.

Займаюся лікуванням – дерматитів, екзем, кропивниць, інфекцій різного генезу, грибкових уражень шкіри, вугрової висипки, псоріазу тощо, які можуть виявлятися висипаннями на різних ділянках шкіри, супроводжуватись сильним свербінням, хворобливими відчуттями, порушеннями загального стану організму, запальними елементами на шкірі обличчя, спини; ураженням нігтів, суглобів.

Для лікування використовую протиалергічні препарати, сорбенти, вітаміни, а також зовнішні засоби – мазі, бовтанки, примочки; призначаю антибактеріальні та протигрибкові засоби, як усередину, так і зовнішньо. Комплекс лікувальних заходів підбирається індивідуально, включає у т.ч. фізіотерапевтичні методи, фітотерапію, санаторно – курортне лікування.
Вільний час проводжу у пошуках нової інформації, цікавих та рідкісних клінічних випадків, спілкуюся з колегами по інтернету, ділюся досвідом, даю та приймаю поради. Окрім цього, захоплююся читанням художньої літератури англійською мовою, люблю подорожувати, бувати в нових місцях, де все незнайомо.

Мій улюблений вислів: «Бажання одужати – частина одужання!»