ПН - ПТ 8.00 - 19.00

СБ. 9.00 - 18.00

НД. Вихідний

(044) 426 92 57

Видалення гострокінцевих кондилом — фото №2
Видалення гострокінцевих кондилом — фото №3

ЕФЕКТИВНЕ І БЕЗБОЛІСНЕ ВИДАЛЕННЯ ГОСТРОКІНЦЕВИХ КОНДИЛОМ

У медичному центрі Леомед

Гострокінцеві кондиломи – це бородавкоподібні утворення на слизових оболонках та шкірі в області статевих органів, спричинені вірусом папіломи людини (ВПЛ). Цим вірусом заражено близько 50% людей у світі, але не всі мають його зовнішні прояви.

Як виявляються гострокінцеві кондиломи?

Видалення гострокінцевих кондилом — фото №8
 • Гострокінцеві кондиломи утворюються відразу групою, протягом 3-6 годин, їх появі передують свербіж і печіння в області геніталій
 • При тривалій відсутності лікування гострокінцеві кондиломи можуть нагноюватись.
 • Від постійного зіткнення з білизною кондиломи можуть відпадати, залишаючи на своєму місці виразки, що кровоточать.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ КОНДИЛОМ ЛАЗЕРОМ
Видалення гострокінцевих кондилом — фото №4

Безпечний метод

Видалення гострокінцевих кондилом — фото №5

Найбільш ефективний

Видалення гострокінцевих кондилом — фото №6

Без небажаних наслідків

Видалення гострокінцевих кондилом — фото №7

Операція одного дня

Видалення гострокінцевих кондилом — фото №1
КОСЕНКО РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Хірург. Проктолог, лікарський стаж 15 років

Після видалення кондилом можуть виникнути знову. Щоб цього не сталося, необхідно суворо дотримуватись рекомендацій, які дадуть лікарі клініки

Відгуки пацієнтів

Алла, 42 года

Очень благодарна за конфиденциальный и сугубо профессиональный подход к моей проблеме, в таких вопросах это очень важно. Ну а лечение на высоте, ничего лишнего все быстро и практически безболезненно!

Владислав, 36 лет

Кандилому у меня обнаружили в перианальной области. Ходил в поликлинику по месту жительства, однако врач тянул с назначением метода лечения, почему то? тогда решил обратиться в клинику Леомед. Хочу поблагодарить  персонал клиники — все медработники приятные, отзывчивые люди, операция вообще легко прошла. Спасибо!

Екатерина, 33 года

К несчастью в один прекрасный момент появились кандиломы. Думала попробовать криолечение, но потом решила, что лучше лазером и обратилась в клинику Леомед. После проведения операции поняла, что не прогадала. Конечно, первое время был дискомфорт, но сейчас болезни как не бывало!

Ваше ім'я
E-mail
Номер телефону

Кондиломи, бородавки, папіломи з'являються на тілі людини внаслідок зараження папіломавірусною інфекцією. Гострокінцеві папіломи найбільш небезпечні тому, що при несвоєчасному видаленні кондилом або його відсутності вони можуть трансформуватися в злоякісну пухлину, що призводить до раку статевих органів.

Кондиломи найчастіше передаються статевим шляхом, проте існують інші шляхи їх поширення. У побуті вірус може передаватися через пошкоджені покриви шкіри. Не виключена можливість також зараження дитини при пологах, якщо мати хвора на цей вірус. Найчастіше папіломавірусна інфекція вражає організм людини з ослабленим імунітетом. Імунітет може бути ослаблений як внаслідок хвороби, так і через фактори хронічного характеру. Якщо ви спостерігаєте у себе симптоми цього захворювання, негайно звертайтеся до лікаря. Крім неприємних відчуттів, кондиломи мають серйозну загрозу — вони сприяють виникненню онкологічних захворювань.

Будь-яка людина без винятків може виявитися носієм ВПЛ. Цей вірус небезпечний тим, що передається статевим шляхом, і звичайний бар'єрний контрацептив не може вберегти від нього. Справа в тому, що розмір вірусу набагато менше, ніж пора бар'єрного контрацептиву. Передаватися може і від матері до дитини під час пологів, якщо жінка раніше вже була заражена.

Найчастіше такий вірус папіломи не з'являється, оскільки імунна система людини – це перешкода його розвитку. Однак при зниженні імунітету вірус розвивається до необхідного ступеня і сприяє появи кондилом.

Діагностика гострих кондилом

Діагностика гострих кондилом складається з огляду досвідченим фахівцем і при необхідності визначення типу ВПЛ, але при типових гострих кондиломах такої потреби немає.

Дуже часто чоловіки за гострі кондиломи приймають папульозне намисто статевого члена. Воно характеризується кількома рядами папул, які розташовані окремо друг від друга. Такі папули діаметром 1-2 мм розташовуються на вінці головки статевого органу, а також в області вуздечки крайньої плоті симетричним чином. Але це вважається нормальним явищем.

У жінок лікування кандиломатозу гострих кондилом схожим є мікропапіломатоз статевих губ. Це папули, симетрично локалізовані на внутрішній поверхні малих статевих губ, також можуть з'являтися і в області напередодні піхви. Але це також норма.

Гострокінцеві кондиломи також схожі з такими захворюваннями, як контагіозний молюсок і широкі кондиломи.

Тому під час діагностики фахівці проводять обстеження на сифіліс та ВІЛ. Також бажаним є обстеження на інші інфекції, які передаються статевим шляхом. Здійснюється видалення кондилом на інтимних місцях. У медичному центрі Леомед ціни на видалення кондилом дуже конкурентні. Також на сторінці можна ознайомитися з відгуками про видалення кондилом.

Вияви гострокінцевих кондилом

Поява гострих кондилом пов'язана з процесом накопичення у великій кількості вірусу на окремій ділянці шкіри або слизової оболонки. Після чого вірус порушує функціонування епітеліальних клітин – вони швидко діляться між собою, збільшуючи ділянку шкіри, та сприяють появі гострих кондилом.

Гострокінцеві кондиломи дуже часто порівнюють з кольоровою капустою, тому що їх вершина значно ширша, ніж основа, і горбиста. Розмір таких утворень у середньому – 2-6 мм.

Щодо розташування, то у чоловіків такий тип кондилом найчастіше з'являється на вуздечці статевого члена або на його борозні. У поодиноких випадках утворення вибирають місце на тілі статевого члена, голівці, губках зовнішнього отвору сечівника.

Гострокінцеві кондиломи у жінок найчастіше розташовуються на зовнішніх статевих органах – це область малих статевих губ, іноді – великих статевих губ, шийка матки, піхва, сечівник, промежини, задній прохід.

Досить неприємною є поява гострих кондилом усередині сечівника:

 • Людина відчуває скрутне сечовипускання
 • Змінюються форми струменя сечі
 • Неконтрольоване розбризкування сечі

Дуже рідкісні випадки коли такий тип кондилом локалізується в ротовій порожнині або горлі.

Прояв гострих кондилом відбувається в один момент: одночасно з'являються кілька кондилом, трапляється відразу і до кількох десятків таких утворень. Не виключено, але дуже рідко, коли кондиломи проявляються поступово протягом кількох днів.

У типовому випадку така кондилома формується протягом кількох годин: вона виростає до свого певного розміру і припиняє зростання. Вона не складається з судин, тому має невеликий розмір.

З'явившись, гострі кондиломи залишаються на тілі людини доти, доки їх не видалять. Буває, що досить великі для своїх розмірів утворення можуть відпадати у зв'язку з недостатнім живленням клітин.

Якими можуть бути ускладнення папіломавірусної інфекції статевих органів?

 • Якщо не проводити своєчасне лікування гострих кондилом у жінок, вони можуть гноїтися
 • Без необхідного лікування необоротний процес появи нових кондилом. Закінчитися все це може тим, що у людини в області статевих органів просто не залишається здорової шкіри, а вся вона покривається так званою капустою
 • Що стосується загальних ускладнень, то вони набагато серйозніші за місцеві. Папіломовірусна інфекція статевих органів при тривалому продовженні різко знижує імунітет людини. Таким чином, пацієнт легко може заразитися будь-яким інфекційним захворюванням. У випадку, якщо людина раніше страждала на хронічні захворювання органів малого тазу, то при папіломовірусній інфекції воно загострюється.
 • Бувають випадки, коли на місці гострих кондилом виникає рак. Але на сьогоднішній день зв'язок між цим захворюванням та раком ще не доведений

Як запобігти повторній появі гострокінцевих кондилом?

Запобігти повторній появі гострих кондилом немає можливості тільки в тому випадку, якщо людина заражена інфекцією ВПЛ. Після процесу лікування таких утворень за статистикою рецидиви можливі у 30% випадків.

Зменшити ризик повторної появи можна, застосовуючи імуностимулятори, проте це не доведено науковими дослідженнями.

Тому рекомендується уникати факторів, які вражають імунну систему:

 • Стресові ситуації
 • Куріння
 • Переохолодження організму
 • Авітаміноз
 • Зловживання алкоголем
 • Перевтома хронічної форми

Також необхідно пам'ятати, що при контактах з постійними статевими партнерами використання бар'єрного контрацептиву є недоцільним, оскільки до початку лікування вони вже інфіковані. Також використання бар'єрних контрацептивів не має жодного сенсу після інфікування та не впливає на подальший розвиток гострих кондилом.

Вартість наших послуг

Видалення гострої кондиломи на геніталіях або періанальної області радіохвильовим ножем (1 шт, до 0,5 см)
1000,00 грн
Видалення гострих кондилом на геніталіях або періанальній області радіохвильовим ножем (4-5 шт, до 0,5 см)
3500,00 грн
Лазерне видалення гострої кондиломи на геніталіях або періанальній ділянці (1 шт, до 0,5 см)
1200,00 грн
Лазерне видалення гострих кондилом на геніталіях або періанальній ділянці (4-5 шт, до 0,5 см)
4500,00 грн